VDB| 

Gwiazda FAME MMA 10 szczerze o swojej karierze. "Nikomu nic nie muszę udowadniać"

30

Zawodnicy walczący w organizacji FAME MMA często muszą mierzyć z hejtem skierowanych w ich stronę. Dotyczy on głównie tego, że nie są oni postrzegani jako prawdziwi sportowcy. Otwarcie takim opiniom przeciwstawia się Arkadiusz "AroY Tańcula, jedna z największych gwiazd majowej gali FAME MMA 10.

Gwiazda FAME MMA 10 szczerze o swojej karierze. "Nikomu nic nie muszę udowadniać"
Arkadiusz "AroY" Tańcula (Instagram.com)

FAME MMA 10 zbliża się wielkimi krokami. Jedną z największych gwiazd majowej gali mieszanych sportów walki będzie Arkadiusz "AroY" Tańcula. Zmierzy się on Mateuszem "Muranem" Murańskim. Chociaż Tańcula nie może narzekać na brak sukcesów, ponieważ w klatce radzi sobie z walki na walkę coraz lepiej, a poza tym rozwija się jego kariera aktorska, to zdradził, że musi borykać się krytyką społeczeństwa.

Właśnie taka krytyka, a czasami wręcz hejt, coraz częściej spływa na zawodników walczących w organizacji FAME MMA. Ostatnio na ten temat wypowiedziała się Marta Linkiewicz. Teraz natomiast ten temat podjął popularny "AroY", który zamieścił szczerzy wpis na swoim Instagramie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
"Gram w serialu chociaż nie jestem aktorem. Walczę w klatce chociaż nie jestem zawodnikiem. Nawet zaprojektowałem tę koszulkę chociaż nie jestem projektantem! Ograniczenia są tylko w głowach. Żyjemy w czasach gdzie każdy może być kim chce ale ja zawsze w tym wszystkim pozostaje sobą. Nie zgrywam kozaka, a jeśli kiedyś to zrobiłem to umiałem przyznać się do błędu. We wszystko co robię wkładam całe serducho" - pisał Arkadiusz Tańcula.

Aktor i początkujący zawodnik MMA dodał również i ciągle robi wszystko, aby stać się jak najlepszy w swoim fachu. Po prostu robi wszystko, aby dążyć do realizacji swoich życiowych planów.

"Trenuje ciężko zarówno na sali treningowej jak i miedzy planami zdjęciowymi - ćwiczę dykcje, poruszanie się na scenie a nawet śpiew. Nikomu nic nie muszę udowadniać bo robię to tylko i wyłącznie dla siebie. Takie są moje marzenia z dzieciństwa, które będę gonić aż w końcu się ziszczą i będę prawdziwym zawodnikiem i aktorem" - dodał Tańcula.

Czy postrzeganie zawodników walczących na galach FAME MMA zmieni się w najbliższym czasie? Zobaczymy. Niemniej, z imprezy na imprezę poziom sportowy tego wydarzenia zdecydowanie się podnosi. Najbliższa gala FAME MMA 10 odbędzie się już 15 maja, a walce wieczoru zmierzą się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński oraz były zawodnik UFC - Norman Parke.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: jak to możliwe?! Nie uwierzysz co w pokojowym hotelu robi Anita Włodarczyk
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić