Gwiazda FAME MMA ma kolejną ofertę. Jest chętny na walkę z "Don Kasjo"

18

Kasjusz Życiński "Don Kasjo" już niedługo zmierzy się w hitowym pojedynku z Normanem Parke. Jak się okazuje, jest już kolejny chętny, który mógłby zawalczyć z królem FAME MMA.

Gwiazda FAME MMA ma kolejną ofertę. Jest chętny na walkę z "Don Kasjo"
Gwiazda FAME MMA ma kolejną ofertę. Jest chętny na walkę z Don Kasjo (Instagram)

Kasjusz Życiński to postać nietuzinkowa. Albo się go kocha, albo nienawidzi. Nigdy nie gryzie się w język, zawsze ma swoje zdanie na każdy temat. Jest pewny siebie, wierzy w swoje umiejętności i jest przekonany, że za kilka dni znokautuje Normana Parke, byłego zawodnika UFC.

"Don Kasjo" ma wielu krytyków. Walki z nim to jednak ogromny prestiż, także finansowy, o czym dokładnie zdaje sobie sprawę inny uczestnik popularnego programu Warsaw Shore. W ostatnim wywiadzie wyzwał go na pojedynek. - Z chęcią z nim zawalczę. Kładę wtedy nacisk na boks i tyle - powiedział Alan Kwieciński w rozmowie z "Boxdelem" podczas programu "Face 2 Face".

Kwieciński i Życiński od dłuższego czasu żyją w złych relacjach. Ich konflikt narósł podczas nagrań do programu Warsaw Shore na antenie MTV, w którym obaj się ważnymi postaciami.

Don Kasjo wraca na ring. Poprzednio był skandal

Przypomnijmy, że ostatnia walka "Don Kasjo" z Marcinem Najmanem zakończyła się dyskwalifikacją tego drugiego i ogromną awanturą. Pojedynek miał się toczyć na zasadach bokserskich. Niedługo po rozpoczęciu Najman zdecydował się na obalenie rywala. Potem kopnął przeciwnika, a więc zastosował techniki z MMA.

Gala Fame MMA 10 odbędzie się już 15 maja. Transmisja dostępna będzie wyłącznie w systemie pay-per-view. Organizatorzy zapewnili, że dołożą wszelkich starań, aby nie doszło do problemów z transmisją, jak to miało miejsce podczas ostatniej imprezy.

Walką wieczoru będzie oczywiście starcie "Don Kasjo" z Normanem Parke. W innych pojedynkach Kamila Wybrańczyk zmierzy się o pas z Martą Linkiewicz, a Marcin Dubiel zmierzy się z Cezarym Nykielem. Łącznie odbędzie się 10 walk.

Zobacz także: Mateusz Borek przed galą Gromda 5. "Mamy z tego frajdę"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić