VDB| 
aktualizacja 

Gwiazda Fame MMA pochwaliła się "skończeniem" prawa. Fala krytyki

Czy można pochwalić się ukończeniem studiów prawniczych i narazić się na krytykę? Wychodzi na to, że tak. Przekonała się o tym gwiazda mediów społecznościowych i Fame MMA - Elizabeth "Lizi" Anorue.

Gwiazda Fame MMA pochwaliła się "skończeniem" prawa. Fala krytyki
Elizabeth "Lizi" Anorue pod ostrzałem krytyki (Instagram.com)

Elizabeth "Lizi" Anorue nie przestaje zaskakiwać. Ukrainka od lat buduje w Polsce swoją karierę. Zaczęła od mediów społecznościowych i to właśnie Twitch oraz Instagram przyniosły jej wielką rozpoznawalność.

To natomiast przełożyło się na angaż do Fame MMA, co tylko dało jej platformę do zbudowania kolejnej bazy fanów. Jednak jej przygoda z showbiznesem to nie tylko sukcesy, ale i wpadki.

"Lizi" znów pod ostrzałem krytyki

Śmiało można powiedzieć, że Anorue ma wielu wrogów w polskich mediach społecznościowych. Raz po raz wypomina się jej niezbyt kreatywny kontent, który polega jedynie na podkreślaniu jej kobiecych wdzięków. Ta jednak nic sobie z tego nie robi i krok po kroku realizuje kolejne cele. Ostatnio m.in. mówiła o założeniu własnej szkoły tańca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: KOMPROMITACJA W MOŁDAWII | JAKA PRZYSZŁOŚĆ KADRY? | "LEWY" DALEJ KAPITANEM? - Z Pierwszej Piłki #42

Jednak ku zaskoczeniu wszystkich. "Lizi" na Twitterze pochwaliła się zakończeniem kolejnego etapu w edukacji. Ten wzbudził ogromne kontrowersje.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Od dziś jestem licencjatem prawa. Jak coś to nie chcę iść na studia magisterskie, póki co nie zamierzam coś robić w tej branży. Moja mama jest zadowolona z tytułu licencjata, a ja się cieszę, że nie muszę już spełniać jej niespełnionych marzeń - dodała Lizi.

Ten wpis spotkał się z ogromną krytyką. Wszystko za sprawą tego, iż w polskiej edukacji nie ma czegoś takiego jak "licencjat prawa". Internauci momentalnie zwrócili uwagę na ten fakt.

"Na Ukrainie tak" - szybko odpowiedziała na te zarzuty Anorue.

To jednak jeszcze bardziej zaskoczyło użytkowników Twittera. Zastanawiali się oni ja to możliwe, że osoba, która aktywnie realizuje swoją karierę w Polsce, ukończyła studia prawnicze w ogarniętej wojną Ukrainie. Tego influencerka już nie wytłumaczyła.

MMA ponad prawem?

"Lizi" otwarcie powiedziała, że obecnie nie widzi siebie pracującej w branży prawniczej. Jednak wygląda na to, iż dobrze jej w sportach walki. Niedawno ogłoszono jej drugą walkę dla organizacji Fame MMA. Na gali Fame MMA Friday Arena #1 zmierzy się z debiutującą "Nanami Chan". To starcie odbędzie się już 21 lipca.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić