Gwiazda Fame MMA powraca. Rywal z wysokiej półki

42

Mateusz Murański swoją ostatnią walkę stoczył 26 sierpnia, kiedy podczas gali Fame MMA 15 zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Niespełna miesiąc później zaliczy powrót do oktagonu. Tym razem jego przeciwnikiem będzie zawodnik z przeszłością w organizacji KSW.

Gwiazda Fame MMA powraca. Rywal z wysokiej półki
Mateusz Murański podczas walki (YouTube, Fame MMA)

Podczas ostatniej gali Fame MMA 15 doszło do niezwykłego pojedynku. Arkadiusz Tańcula zmierzył się najpierw z Mateuszem Murańskim, a chwilę później z... jego ojcem, Jackiem.

W ten sposób miał zostać rozwiązany trwający od wielu miesięcy konflikt, który ciągle się zaostrzał. W ostatniej rundzie "Młody Muran" próbował obalić rywala, popełnił jednak błąd, który "Aroy" bezlitośnie wykorzystał. Wyższość Tańculi musiał uznać także wchodzący na świeżości "Stary Muran".

Po niespełna miesiącu Mateusz Murański powróci do oktagonu. Weźmie udział w gali MMA Attack, która powraca po dziewięcioletniej przerwie. O tym, że "Młody Muran" pojawi się na wydarzeniu, organizatorzy poinformowali w mediach społecznościowych.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Jest i on - Mateusz Murański. Stanie w szranki z zawodnikiem znanym z KSW. Jego rywala ogłosimy niebawem, ale część z was może się domyśla - czytamy w oświadczeniu.

Jak się okazuje, nie będzie to walka "freakowa". Organizatorzy zapowiadają, że dla Murańskiego będzie to prawdziwe sportowe wyzwanie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: W samym bikini na deskorolce. Od polskiej siatkarki trudno oderwać wzrok

MMA Attack 4. Kiedy odbędzie się gala?

Gala MMA Attack 4 odbędzie się w sobotę 24 września o godz. 18:00. W sprzedaży w dalszym ciągu są bilety na to wydarzenie, a transmisja dostępna będzie wyłącznie w systemie pay-per-view (PPV) na platformie mma-attack.pl. Jedną z walk podczas wydarzenia będzie starcie "Zuluzinho" z "Senegalskim Bombardierem". Obaj zawodnicy ważą łącznie 330 kilogramów (więcej TUTAJ).

Mateusz Murański miał już okazję walczyć podczas gali sportowej. Na FEN 34 zmierzył się z Arturem Sycem, którego pokonał wówczas decyzją sędziów.

Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić