VDB| 

Borys Mańkowski doczekał się potomka. Oto mały Hektor

5

Borys Mańkowski jest jednym z najbardziej znanych zawodników MMA w Polsce. Chociaż "Diabeł Tasmański" w sporcie osiągnął już wiele sukcesó, to niemniej cenne dla niego jest życie rodzinne. Tam natomiast ostatnio sporo się działo, ponieważ doczekał się syna - Hektora. Zawodnik KSW zdradza, że młody potomek już próbuje naśladować tatę.

Borys Mańkowski doczekał się potomka. Oto mały Hektor
Borys Mańkowski (Instagram.com)

Borys Mańkowski to jeden z nielicznych zawodników, który łączy bardzo dobrą formę sportową z promocją własnej osoby. Popularny "Diabeł Tasmański" prowadzi swój kanał na YouTube oraz autorski program w TVN Turbo. Do tego zdarza mu się pojawiać przy okazji niezwykle popularnych gal FAME MMA. A do tego, przede wszystkim jest jednym z najefektowniej walczących zawodników KSW.

Teraz jednak Mańkowskiego czeka prawdziwe, życiowe wyzwanie. Został bowiem młodym tatą. Na Instagramie pochwalił się swoim fanom radosną nowiną. Mały Hektor momentalnie zyskał ogromną popularność wśród fanów swojego taty.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
"Ten rok już wygraliśmy. Jak sami widzicie, Hektor już wybrał kim chce zostać" - podpisał zdjęcie Borys Mańkowski.

Można zauważyć, że gwiazda KSW jest dumna z nowego potomka. Co więcej, zwraca uwagę na zaciśnięte piąstki syna, które mają świadczyć o jego przyszłej karierze w sportach walki. Czy Hektor nawiąże do kariery taty? Przekonamy się za kilkanaście lat.

Mały Hektor to drugie dziecko Borysa Mańkowskiego. Zawodnik MMA ma również córkę - Nelę. Jak widać spełnia się roli ojca, ponieważ często można zobaczyć jego rodzinne zdjęcia.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Karolina Owczarz pokazała się w sukni ślubnej. Na usta ciśnie się jedno słowo!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić