LAK| 

Gwiazdor rzucił wyzwanie. Niby emerytura, a praca wre

9

Adam Kszczot, który niedawno zakończył karierę sportową, jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Wielokrotny medalista mistrzostw świata i Europy wyzwał Marcina Lewandowskiego na pojedynek. Jest już odpowiedź.

Gwiazdor rzucił wyzwanie. Niby emerytura, a praca wre
Adam Kszczot (Instagram)

Adam Kszczot w lutym za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o tym, że kończy sportową karierę. Doświadczony 33-latek zdradził fanom powody tej dość zaskakującej decyzji.

Zaczyna się nowy etap, w którym w domu spędzę znacznie więcej czasu niż przez całe moje dotychczasowe życie. Nie będzie to trudne, bo zwyczajowo byłem poza domem przez prawie 250 dni w roku. Moi najbliżsi nie mogą się doczekać, ja również. I to jest główny powód podjętej przeze mnie decyzji - napisał Kszczot.

Adam Kszczot nie próżnuje na emeryturze

Były sportowiec jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Wielokrotny medalista mistrzostw świata i Europy wyzwał Marcina Lewandowskiego na pojedynek. Chodzi o zrobienie... 5 tysięcy pompek w maju!

Z okazji majowych świąt narodowych, wyzywam Marcina Lewandowskiego i nie tylko jego, do zrobienia 5 tysięcy pompek w miesiącu maju - powiedział Kszczot.

Na odpowiedź Lewandowskiego długo nie trzeba było czekać.

Adam, to ja zarypię 6 tysięcy w takim razie, bo jestem z szóstego miesiąca - zażartował.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jak myślicie, uda im się?

Zobacz także: Obejrzyj także: Gracz Barcelony zachował się jak Ronaldo
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić