VDB| 

Hit internetu! Ochrona pomyliła piłkarza z kibicem

204

Obrońca reprezentacji Włoch - Leonardo Bonucci - podbiegł do kibiców, aby świętować zwycięstwo z Hiszpanią i awans do finału Euro 2020. Jednak nie mógł już wrócić na boisko, ponieważ... ochrona myślała, że jest jednym z kibiców. Wszystko uchwyciły kamery.

Hit internetu! Ochrona pomyliła piłkarza z kibicem
Leonardo Bonucci miał problem z powrotem na boisko (Twitter.com)

Reprezentacja Włoch po konkursie rzutów karnych wygrała z Hiszpanią i zameldowała się w finale Euro 2020. Dramaturgia tego spotkania była ogromna, dlatego nikogo nie może dziwić, że zarówno włoscy piłkarze, jak i kibice jeszcze długo świętowali na stadionie Wembley.

Jednak jak się okazuje, były z tym pewne problemy. Konkretnie chodzi o sytuację z obrońcą reprezentacji Włoch. Leonardo Bonucci podbiegł do swoich kibiców, aby podziękować im za doping i chociaż przez chwilę z nimi poświętować. Nie spodziewał się jednak, że to będzie wiązać się z takimi konsekwencjami.

Po tym jak Bonucci skończył się bawić z kibicami chciał z powrotem wrócić na boisko. Jednak ochrona go nie poznała i powstrzymywała od wejścia na murawę. Po prostu steward myślał, że to jest tylko jeden z kibiców. Wszystko uchwyciły telewizyjne kamery i to wideo od razu stało się hitem internetu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Włoski obrońca wyraźnie był zakłopotany tą pomyłką. O ile szybko sytuację wyjaśniono i Bonucci mógł wrócić do swoich kolegów, to wypadałoby, aby przed następnymi spotkaniami ochrona na Wembley nieco bardziej przyłożyła się do przedmeczowej odprawy.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kobiety nie strzelają pięknych goli? Po tym nagraniu zmienisz zdanie
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić