Horror! Ta kontuzja wygląda przerażająco

0

Bramkarz Nottingham Forest, Brice Samba, nabawił się bolesnej i strasznie wyglądającej kontuzji podczas meczu z Derby County.

twitter.com/MailSport (screen) (Twitter)

Nottingham Forest pokonało w sobotę Derby County (2:1) w meczu angielskiej Championship. Po spotkaniu najwięcej mówi się jednak nie o wyniku, a o kontuzji, jakiej nabawił się bramkarz Nottingham, Brice Samba.

27-latek w jednej z ostatnich akcji pierwszej połowy starł się i zderzył z kapitanem przeciwników, Tomem Lawrence'em. Gra została przerwana na kilka minut, a Samba potrzebował pomocy medyków. W tym czasie kamery telewizyjne dostrzegły wielkiego guza, jakiego nabił sobie bramkarz.

Kibice byli przekonani, że Samba będzie musiał zejść z boiska i zakończyć swój udział w tym meczu. Tymczasem na jego głowie pojawił się bandaż, z którym grał do ostatniego gwizdka.

Jajogłowy. Bramkarza Nottingham Forest, Brice'a Sambę, spotkał horror na głowie po starciu z Derby - napisał angielski portal thesun.co.uk.