Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
|

Humor nie opuszcza Piotra Żyły. Skoczek zażartował z technologii internetowej

4
Podziel się:

Piotr Żyła w znakomitym nastroju na zgrupowaniu w niemieckim Ga-Pa. Wrzuca kolejne zdjęcia ze swoich skoków i nie szczędzi śmiesznych komentarzy. W najnowszej fotografii zażartował z technologii internetowej.

Humor nie opuszcza Piotra Żyły. Skoczek zażartował z technologii internetowej
Na zdjęciu: Piotr Żyła (Instagram)

To już tylko dwa miesiące i znów będziemy emocjonować się rywalizacją skoczków w Pucharze Świata. Polacy nie oszczędzają się i na treningach szlifują formę przed startem sezonu. Obecnie przebywają na zgrupowaniu w Garmisch-Partenkirchen, gdzie 1 stycznia zawsze odbywa się noworoczny konkurs Turnieju Czterech Skoczni.

Mimo ciężkiej pracy na zgrupowaniu, humor nie opuszcza Piotra Żyły. Skoczek zasypuje swoich fanów zdjęciami ze skoczni w Ga-Pa. W środę fotografię ze swojego skoku podpisał: "Boeing 747 prosi o pozwolenie na lądowanie. Albo jeszcze nie".

W czwartek natomiast Żyła pokazał podobną fotografię, ale z innym żartem. Tym razem swojego lotu nie porównał do samolotu czekającego na pozwolenie na lądowanie, ale do... technologi internetowej. "Hmmm czy to nie czasem Pieter w technologi 6G. Tak mnie się wydaje" - napisał drużynowy mistrz świata z Lahti.

Zdjęcie robi furorę w internecie. Przez godzinę polubiło je ponad 2 tys. osób, a wśród nich Kamil Stoch, który także przebywa na zgrupowaniu polskich skoczków w Garmisch-Partenkirchen. Sami internauci śmiało komentowali zdjęcie i żart Żyły, pisząc: "Pietrek jak Ty coś wymyślisz to klękajta narody", "Szybuje jak F16".

Nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich rozpocznie się w piątek 20 listopada w Wiśle. Wcześniej, bo już w ten weekend, polska kadra narodowa weźmie udział w konkursach Letniego Pucharu Kontynentalnego (druga liga w skokach). Te zawody również zaplanowano w Wiśle.

Zobacz także: Buliński: 280 km/h i po prawie jazdy? To nietrafiony pomysł
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(4)
gość
2 lata temu
Nie osmieszaj się bardziej.
Poeta
2 lata temu
Śmiechu warte!
Morgot
2 lata temu
Ale się uśmiałem,aż popuscilem w spodnie.Żenua
Astra
2 lata temu
Piotrek jest najlepszy. Powodzenia
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić