Szymon Łożyński
Szymon Łożyński| 

Humor nie opuszcza Piotra Żyły. Skoczek zażartował z technologii internetowej

4

Piotr Żyła w znakomitym nastroju na zgrupowaniu w niemieckim Ga-Pa. Wrzuca kolejne zdjęcia ze swoich skoków i nie szczędzi śmiesznych komentarzy. W najnowszej fotografii zażartował z technologii internetowej.

Humor nie opuszcza Piotra Żyły. Skoczek zażartował z technologii internetowej
Na zdjęciu: Piotr Żyła (Instagram)

To już tylko dwa miesiące i znów będziemy emocjonować się rywalizacją skoczków w Pucharze Świata. Polacy nie oszczędzają się i na treningach szlifują formę przed startem sezonu. Obecnie przebywają na zgrupowaniu w Garmisch-Partenkirchen, gdzie 1 stycznia zawsze odbywa się noworoczny konkurs Turnieju Czterech Skoczni.

Mimo ciężkiej pracy na zgrupowaniu, humor nie opuszcza Piotra Żyły. Skoczek zasypuje swoich fanów zdjęciami ze skoczni w Ga-Pa. W środę fotografię ze swojego skoku podpisał: "Boeing 747 prosi o pozwolenie na lądowanie. Albo jeszcze nie".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

W czwartek natomiast Żyła pokazał podobną fotografię, ale z innym żartem. Tym razem swojego lotu nie porównał do samolotu czekającego na pozwolenie na lądowanie, ale do... technologi internetowej. "Hmmm czy to nie czasem Pieter w technologi 6G. Tak mnie się wydaje" - napisał drużynowy mistrz świata z Lahti.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zdjęcie robi furorę w internecie. Przez godzinę polubiło je ponad 2 tys. osób, a wśród nich Kamil Stoch, który także przebywa na zgrupowaniu polskich skoczków w Garmisch-Partenkirchen. Sami internauci śmiało komentowali zdjęcie i żart Żyły, pisząc: "Pietrek jak Ty coś wymyślisz to klękajta narody", "Szybuje jak F16".

Nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich rozpocznie się w piątek 20 listopada w Wiśle. Wcześniej, bo już w ten weekend, polska kadra narodowa weźmie udział w konkursach Letniego Pucharu Kontynentalnego (druga liga w skokach). Te zawody również zaplanowano w Wiśle.

Zobacz także: Buliński: 280 km/h i po prawie jazdy? To nietrafiony pomysł
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić