Imponujący pałac Kamila Stocha. Skoczek żyje jak król

211

Kamil Stoch jest jednym z najlepszych sportowców w historii Polski, więc nic dziwnego, że mieszka w iście królewskich warunkach. Jego pałac robi ogromne wrażenie.

Imponujący pałac Kamila Stocha. Skoczek żyje jak król
Imponujący pałac Kamila Stocha. Ma w niej pełne ręce roboty. To trzeba zobaczyć (Instagram)

Kamil Stoch to prawdziwa legenda skoków narciarskich w Polsce i na świecie. To m.in trzykrotny mistrz olimpijski indywidualnie: dwa razy z Soczi 2014 i raz z PyeongChang 2018. Na jego skoki w okresie zimowym czekają miliony polskich kibiców przed telewizorami.

Przez kilkanaście lat kariery Stoch zapracował nie tylko na wielką sławę, ale także duże pieniądze. Stoch w ostatnich pięciu latach zarobił prawie 4 miliony złotych! To najwięcej ze wszystkich Polaków startujących w zawodach Pucharu Świata.

To pozwoliło mu spełnić wiele marzeń, na czele z wybudowaniem imponującego pałacu. Wielki dom 34-latka mieści się na ulicy... Kamila Stocha. Jego posiadłość to wspaniała góralska rezydencja będąca ozdobą całej miejscowości.

Budowa domu rozpoczęła się w 2014 roku. Autorem projektu jest Adam Bukowski, który połączył nowoczesność z tradycyjnym stylem architektonicznym Podhala.

Dom ma cztery kondygnacje i dzięki najwyższej jakości systemom izolacyjnym jest odporny na trudne górskie warunki. W swoim góralskim domu w Zębie Kamil Stoch mieszka razem z żoną Ewą Bilan-Stoch.

Wielki dom i wielki ogród. Stoch ma gdzie pracować

Polscy skoczkowie trenują już przed zbliżającym się sezonem Pucharu Świata w skokach narciarskich, jednak Stoch ma dużo więcej czasu niż zimą, aby spełniać się w roli gospodarza domu. W czerwcu wyzwaniem dla niego jest zadbanie o piękny ogród.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Płatne szczepienia przeciw COVID-19? "Program szczepień znalazł się w ślepej uliczce"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić