VDB| 

Instagramerka wyśmiała narzeczoną Artura Szpilki. Szybka reakcja Kamili Wybrańczyk

71

Narzeczona Artura Szpilki nie tylko robi karierę jako zawodniczka MMA, ale jest też aktywną influencerką. Ostatnio została jednak mocno skrytykowana przez jedną z instagramerek za prezentowany styl. Kamila Wybrańczyk powiedziała, co o tym myśli.

Instagramerka wyśmiała narzeczoną Artura Szpilki. Szybka reakcja Kamili Wybrańczyk
Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka (Instagram.com)

W ostatnich miesiącach Kamila Wybrańczyk wyrosła nie tylko na jedną z największych gwiazd FAME MMA, lecz także na prężnie rozwijającą się influencerkę. Narzeczona Artura Szpilki jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i ma rzeszę wiernych fanów.

W internecie Wybrańczyk jest osobistością bardzo barwną, co niekoniecznie może się wszystkim spodobać. Ostatnio ostro na jej temat, a bardziej na temat jej stylu, wypowiedziała się Karolina Szoja. To nie spodobało się narzeczonej Artura Szpilki, która szybko odpowiedziała instagramerce.

No nie ma to jak faceci lepiej ubrani od bab - skomentowała zdjęcie Artura Szpilki i Kamili Wybrańczyk z wakacji Karolina Szoja.
Chciała się babeczka chyba dowartościować. Co trzeba mieć w głowie, aby wstawiać takie rzeczy na InstaStory i wyśmiewać się z nas... Smutne życie chyba ma pani Karolina. Wybaczam - napisała Karolina Wybrańczyk na InstaStory.

Czy to początek większego konfliktu pomiędzy influencerkami? Na ten moment Karolina Szoja nie odpowiedziała nic Kamili Wybrańczyk. Jednak kto wie, być może to prowokacja w kierunku zawodniczki FAME MMA, która ma na celu doprowadzić do starcia obu pań w klatce.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Polska ma nowy tenisowy talent?! Wideo z synem Janowicza zachwyca
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić