Karol Wasiek| 

Iskrzy przed głośną walką. Kapela deklaruje: rzuciłem palenie i mefedron

9

Sporo dzieje się przed walką Jasia Kapela z Ziemowitem Kossakowskim na gali Prime Show MMA. Obaj deklarują, że pojedynek nie potrwa dłużej niż minutę. Ten pierwszy mówi nawet, że były dziennikarz przypomni sobie czasy, gdy był... ministrantem.

Iskrzy przed głośną walką. Kapela deklaruje: rzuciłem palenie i mefedron
Jaś Kapela i jego rywal (Instagram)

Zdecydowanie najwięcej emocji przed premierową galą Prime Show MMA wzbudza pojedynek Jasia Kapeli z Ziemowitem Kossakowskim. Obaj od dawna mają ze sobą konflikt na tle politycznym. Nie ukrywają, że nie pałają do siebie miłością, co można było zaobserwować na niedawnej konferencji prasowej. Było gorąco. "Ale dymy!" - pisali internauci.

Doszło do spotkania twarzą w twarz między Kossakowskim a Kapelą. Ten drugi najpierw obsypał twarz rywala czymś w rodzaju brokatu, po czym został spoliczkowany przez prawicowego dziennikarza. Ochroniarze musieli ich rozdzielać, choć Kossakowski chciał już teraz wyjaśnić wszystkie nieporozumienia. "Będziesz leżał w klatce" - wykrzykiwał.

Kapela atakuje rywala

Nadal sporo dzieje się przed lutową walką. Panowie dogryzają sobie w mediach społecznościowych.

Walka nie potrwa dłużej niż 1 minutę. Za obrażanie JP2, górników oraz ofiar komunizmu - wjadę w ciebie bez kompleksów i urwę Ci ten lewacki łeb w ringu - napisał na Twitterze Kossakowski.

Odpowiedź Kapeli jest bardzo mocna. Też potwierdził, że walka... nie będzie trwała dłużej niż minutę. "Potwierdzam, walka nie potrwa dłużej minutę. Jak we mnie wejdziesz, to zrobię ci taką kamasutrę, że przypomnisz sobie jak to było być ministrantem" - przyznał.

Kapela zaznaczył także, że do walki rzuca palenie i... odstawia mefedron.

Rzuciłem palenie. Już chyba 10 raz, ale w końcu jestem zawodnikiem, więc bezsensu zmniejszać sobie wydolność. Tym razem przynajmniej nie udaję, że to już na zawsze, bo tylko do 19 lutego. Potem rzucę znowu. W tym przypadku akurat chcieć, to móc. Plus trzeba nabyć cytisinum. Uprzedzając pytania: Mefedron też rzuciłem do 19 lutego - napisał na Twitterze.

Ziemowit Kossakowski w 2014 roku startował w wyborach samorządowych z listy Prawa i Sprawiedliwości. Pracował także w TVP Info, a obecnie jest dziennikarzem i youtuberem. Jan Kapela z kolei to pisarz, poeta i publicysta, znany ze swoich lewicowych poglądów.

Pierwsza gala Prime MMA odbędzie się 19 lutego w łódzkiej Atlas Arenie. W karcie walk zobaczymy m.in. Mateusza Murańskiego, Marka "Kruszwila" Kruszela czy Łukasza "Kamerzystę" Wawrzyniaka.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Jest na ustach całego świata. Co za gol! (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić