VDB| 

Jacek Murański skompromitowany. Cała prawda o jego umiejętnościach

49

Przed ostatnią walk na Fame MMA 16 Jacek Murański chwalił się swoją karierą w Legii Cudzoziemskiej. Na potwierdzenie tej historii chętnie chwalił się biegłą znajomością języka francuskiego. Te wywiady pokazano francuskiej gwieździe KSW - Salahdine'owi Parnasse'owi. Jego reakcja mówi wszystko.

Jacek Murański skompromitowany. Cała prawda o jego umiejętnościach
Salahdine Parnasse wyśmiał Jacka Murańskiego (YouTube)

Jacek Murański przebojem wszedł do polskich freak fightów. Nie był influencerem, a jego przygoda z aktorstwem to głównie epizody. Jednak zasłynął z prowokacyjnego zachowania podczas konferencji prasowych, jak i pozostałych wydarzeń promocyjnych.

Kolejna historia bez pokrycia?

Aktor nieustannie szukał sposobu na promowanie swojej postaci. Dlatego często opowiadał historie, które miały potwierdzać jego image. Do tej pory jednak niezbyt często one miały cokolwiek wspólnego z prawdą.

Najpierw opowiadał jakim to jest fighterem. Jego doświadczenie z ulicy oraz więzienia miało zaprocentować w klatce. Tak się jednak nie stało i na ten moment jest jednym z najgorszych wojowników w Polsce z rekordem 0-3.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: show polskiego bramkarza. Zobacz, co zrobił na treningu

Innym razem atakował Sergiusza Górskiego oraz jego rodzinę. Posunął się nawet do tego, iż w mediach sugerował, że biologicznym ojcem syna "The Nitrozyniaka" jest ktoś inny. Innym razem informował o wielu sprawach, które toczyły się wobec tego youtubera. Ostatecznie nic nie zostało udowodnione.

Obecnie Jacek Murański opowiada o historii w Legii Cudzoziemskiej. Miał on służyć w jednej z najbardziej prestiżowych jednostek na świecie. Na potwierdzenie tych słów chętnie odpowiadał na pytania dziennikarzy używając języka francuskiego.

Brutalna weryfikacja

Nie trzeba było długo czekać na sprawdzenie tych umiejętności starszego z rodu Murańskich. Na kanale 6pak.tv znalazł się materiał, w którym "francuskie" wywiady Jacka Murańskiego pokazano francuskiej gwieździe KSW - Salahdine'owi Parnasse'owi. Ten gdy tylko to usłyszał, był w szoku.

Nie, to nie jest po francusku. To nie jest po francusku - skomentował wyraźnie zdezorientowany Francuz.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Po tym materiale aż zaroiło się od komentarzy fanów freak fightów w kierunku Jacka Murańskiego. Odezwał się również jego najbliższy rywal - Marcin Najman. Pozwolił on sobie nawet zamieścić prześmiewczą grafikę.

To jednak prawda... Ku de mą - napisał Marcin Najman.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Walka Jacek Murański - Marcin Najman będzie miała miejsce podczas gali High League 6. To wydarzenie zaplanowano na 18 marca w katowickim Spodku. Na ten moment wiadomo, że w imprezie wezmą udział również tacy zawodnicy jak Denis Załęcki czy Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić