KW| 
aktualizacja 

"Jak pies". Szokujące wyznanie rosyjskiej kulturystki

37

Alina Malykhina zdecydowała się na szokujące wyznanie. Była kulturystka zdradziła, dlaczego zakończyła karierę. "Nie chciałam, żeby mnie oceniali jak psa" - przyznała Rosjanka.

"Jak pies". Szokujące wyznanie rosyjskiej kulturystki
Alina Malykhina (Instagram)

Alina Malykhina stała się głośnym tematem w rosyjskiej prasie. Była kulturystka zdecydowała się wyjawić całą prawdę na temat swojej kariery. Przyznała też, dlaczego postanowiła z tym skończyć. Padły mocne słowa.

"Oceniali mnie jak psa"

Rosjanka w przeszłości była mistrzynią świata w zawodach fitness. Kobieta zdecydowała się rzucić ten sport, a powody określiła w mocnych słowach. Okazuje się, że Malykhina pogrążyła się w ciężkiej depresji po wygranych zawodach w 2018 roku.

Po zdobyciu upragnionego tytułu mistrza świata ogarnęło mnie szczęście i euforia. Moje marzenie wreszcie się spełniło. Moje osiągnięcie zostało docenione. A co stało się później? Nic, czułam się zagubiona, ponieważ nie miałam nic innego do osiągnięcia - przyznała Rosjanka.

Kobieta dodała, że straciła pasję do sportu po tym, jak poczuła, że ​​zawody kulturystyczne są jak "wystawy psów", na których zawodnicy są oceniani na podstawie ich fizycznej doskonałości.

"Stałam na scenie podczas rywalizacji o mistrzostwo Europy, kiedy nagle przyszła mi do głowy myśl: "To nie jest moje miejsce. Co do diabła się tu wyprawia? Dlaczego patrzą na mnie i oceniają tak, jakbyśmy były na wystawie psów? Dlaczego porównują mnie z innymi kobietami? Dlaczego powinnam spełniać jakieś standardy? To bez sensu!" Chciałam tylko wyjść, zdjąć sztuczne rzęsy i zmyć makijaż - skomentowała kobieta.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Malykhina powiedziała, że ​​od ponad siedmiu miesięcy nie chodzi na siłownię i wiedzie szczęśliwe życie bez ścisłego harmonogramu rywalizacji.

Zobacz także: Żużel. Świetne ściganie w Lesznie oraz groźny wypadek Iversena i Woffindena. Zobacz kronikę PGE Ekstraligi
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić