Jak wniósł to wszystko na stadion? Zdjęcie kibica obiegło świat

4

W czasie ostatniego meczu reprezentacji Kamerunu na mistrzostwach świata 2022 dużą uwagę skupił na sobie jeden z kibiców. Jego wyposażenie było bardzo nietypowe, jak na strzeżone trybuny stadionu w Katarze. Zobaczcie sami, co zabrał ze sobą na mundial.

Jak wniósł to wszystko na stadion? Zdjęcie kibica obiegło świat
Nietypowy kibic Kamerunu na trybunach (Twitter, Troll Football)

Kamerun stoczył pasjonującą rywalizację z Serbią. Najpierw był na prowadzeniu, następnie stracił trzy gole z rzędu, żeby ostatecznie zremisować 3:3 po odrobieniu strat. Odwracanie wzroku od wydarzeń na boisku nie było dobrym pomysłem, ale mimo to jeden z kibiców starał się skraść show zawodnikom.

Być może jego przedstawienie było zaplanowane w porozumieniu z organizatorami mundialu, ponieważ nietypowe zachowania na trybunach są chętnie pokazywane jako smaczki transmisji telewizyjnej.

Komicznie wyglądało już połączenie afrykańskich korali z zawieszonymi obok nich okularami przeciwsłonecznymi. Kameruńczyk zabrał również paciorki, przedmiot stworzony z kulek imitujący puchar, a także księgę. Nie omieszkał trzymać jej na wyciągniętych dłoniach, wznosząc wzrok ku niebu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

"Oto prawdziwy zawodnik meczu" - napisał na Twitterze jeden z kibiców reprezentacji Serbii. Pół żartem, pół serio zasugerował, że niemożliwe było pokonanie zespołu wspieranego przez gorliwego czarownika prosto z Afryki.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Być może "magikowi" nie udało się wyczarować zwycięstwa Kamerunu, ale na pewno swoim pełnym fantazji przedstawieniem przykuł uwagę telewidzów i fotoreporterów. Można śmiało przypuszczać, że właśnie taki był jego cel.

Kamerun po remisie 3:3 z Serbią ma jeden punkt w tabeli grupy mistrzostw świata. Wcześniej poniósł porażkę 0:1 ze Szwajcarią. Do awansu potrzeba będzie bardzo dużo magii, ale tym razem na boisku. Ostatnim przeciwnikiem afrykańskiego zespołu będzie mocny kandydat do wygrania turnieju - Brazylia. Kamerun musi sprawić ogromną niespodziankę i zwyciężyć z Canarinhos.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić