VDB| 

Jako jedyny nie korzystał z telefonu. Został bohaterem

17

Okazuje się, że żyjemy w czasach, w których naprawdę nie wiele trzeba, aby wzbudzić sensację. Podczas ostatnich prestiżowych zawodów PGA Championship w Tulsie zdjęcie z Tigerem Woodsem i kibiców wzbudziło sensację... a w szczególności zachowanie jednego z nich. Teraz stał się bohaterem.

Jako jedyny nie korzystał z telefonu. Został bohaterem
Zachowanie fanów podczas PGA Championships w Tulsie (USA) (Facebook)

PGA Championship to bez wątpienia jedna z najbardziej prestiżowych imprez golfowych w kalendarzu. Każdego roku do Stanów Zjednoczonych zjeżdżają się najlepsi zawodnicy na świecie, aby walczyć o tytuł. Nic więc dziwnego, że to wydarzenie gromadzi również dziesiątki tysięcy fanów.

Zdjęcie, które szokuje

Jednak po imprezie w 2022 roku nie tyle mówi się o niesamowitej sportowej rywalizacji, co szokujących zachowaniu fanów. Szczególnie świat zainteresowało zdjęcie zrobione przy jednej z prób Tigera Woodsa.

Słynny Amerykanin to legenda golfa. Zresztą wygrywał wspomnianą imprezę aż czterokrotnie i jest to drugi najlepszy wynik w historii zawodów. W 2022 roku już nie walczył o triumf, ale wystartował w PGA Championship dzięki "dzikiej karcie" od organizatorów.

Jednak nawet to zachowanie nie tłumaczy tego, co robili kibice. Na jednym z ujęć dokładnie widać, jak niemalże wszyscy zamiast podziwiać grę Tigera Woodsa, to korzystają z telefonów. Jedynie jeden z fanów z uwagą śledził próbę legendy.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Kibic został gwiazdą

Po tym, jak wspomniane zdjęcie zdobyło popularność, rozpoczęło się gorączkowe poszukiwanie tego jedynego kibica, który skupiał się na zawodach. We wszystko zaangażowała się marka spożywanego wówczas przez niego piwa.

Okazało się, że ten fan ma na imię Mark. Jednak obecnie funkcjonuje w mediach społecznościowych, jako "The Michelob Ultra Guy". Co więcej, już można kupować sygnowane przez niego T-shirty oraz czapki. Te zresztą podobno nie narzekają na brak zainteresowania.

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić