Jan Błachowicz w luksusach czeka na walkę w UFC 267. Są zdjęcia

6

Jan Błachowicz szykuje się do starcia z Gloverem Teixeirą. Polak będzie bronił mistrzowskiego pasa organizacji UFC. Jest już w hotelu, w którym spędzanie czasu z pewnością należy do przyjemności!

Jan Błachowicz w luksusach czeka na walkę w UFC 267. Są zdjęcia
Hilton Abu Dhabi gości zawodników UFC (Instagram)

Jan Błachowicz ponad rok cieszy się mistrzowskim pasem UFC. Pokonał wtedy Dominika Reyesa. Miał okazję już raz bronić swojego trofeum, pokonując wówczas Israela Adesanyę. Miało to miejsce w Las Vegas.

Teraz przeniósł się na inny kontynent. UFC 267 odbędzie się w Abu Zabi. "Cieszyński Książe" jest już w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wszyscy zawodnicy są już w hotelu Hilton na Yas Island.

Ten obiekt jest dostępny jeszcze w weekend, kiedy odbędzie się UFC. Ceny za noc zaczynają się od 1100 złotych. W listopadzie spadną do 769 złotych. Obiekt jest bardzo luksusowy, więc jak na tę kategorię, nie jest to bardzo wysoka cena.

Hotel Hilton posiada basen. Wygląda on niezwykle efektownie. Ponadto goście mają do dyspozycji ogromne centrum fitness, SPA i centrum odnowy biologicznej. Zawodnikom występującym w UFC niczego nie zabraknie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Trzymać kciuki za Polaka można 30 października. Wtedy przystąpi do walki z Gloverem Teixeirą. Będzie to niezwykle istotna batalia, ale wierzymy, że nasz zawodnik obroni mistrzowski pas.

Zobacz także: To trzeba zobaczyć! Polska gwiazda sportu zszokowała internautów
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić