Jan Błachowicz wstawił zdjęcie z politykiem. Hejt bez żadnych granic

156

Burza z piorunami w mediach społecznościowych Jana Błachowicza. Mistrz świata UFC nie spodziewał się, że zdjęcie ze spotkania z Rafałem Trzaskowskim spowoduje wylanie potwornego hejtu na niego i prezydenta Warszawy.

Jan Błachowicz wstawił zdjęcie z politykiem. Hejt bez żadnych granic
Jan Błachowicz (Instagram)

Pandemia koronawirusa w Polsce nieco wyhamowała. Średnia liczba dziennych przypadków zakażeń spadła do 2,6 tys. Od kilku tygodni trwa luzowanie obostrzeń w Polsce. W minioną sobotę zostały otwarte ogródki restauracyjne, a Polacy spragnieni spotkań towarzyskich tłumnie ruszyli na otwarte knajpy.

Okazuje się, że w Warszawie do ogródka restauracyjnego wybrał się także Jan Błachowicz. W ostatnich miesiącach "Cieszyński Książe" skradł serca fanów fantastycznymi walkami w UFC. Jest mistrzem w wadze półciężkiej. Okazało się jednak, że gdy tylko sportowiec wrzucił niewinne zdjęcie z politykiem, od razu wielu internautów zapomniało o jego sukcesach i skupiło się tylko na hejcie.

W ogródkach restauracyjnych Jan Błachowicz spotkał Rafała Trzaskowskiego. Panowie porozmawiali, a później sportowiec pochwalił się spotkaniem w mediach społecznościowych. "Ogródki otwarte i od razu można spotkać ciekawych ludzi. Dziękuję Panie Prezydencie za miłą rozmowę. Warszawa też już wraca do życia" - napisał Jan Błachowicz i wstawił zdjęcie z prezydentem Warszawy.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

"O, Jano wrzucił zdjęcie z politykiem - idę otworzyć popcorn zanim wejdę w komentarze" - napisał pod fotografią Łukasz Jurkowski, zawodnik i komentator MMA. Nie mylił się. Pod zdjęciem wylał się potworny hejt pod adresem sportowca i prezydenta Warszawy. Wielu internautom puściły hamulce.

"Oby jak najmniej zdjęć z tym Panem", "A idź ty Janek", "Bez komentarza z szacunku do Ciebie mistrzu" - to najbardziej delikatne z wielu krytycznych komentarzy pod postem Błachowicza. Wiele innych nie nadaje się do cytowania.

Wśród wielu obraźliwych komentarzy pod adresem sportowca i prezydenta Warszawy pojawiły się jednak także opinie, by internauci się uspokoili i nie mieszali polityki do sportu. "Gość spotyka polityka na mieście, akurat w stolicy, nie mieszając się w politykę daje do zrozumienia że powoli wszystko otwierają i to fajnie, być może po to to zdjęcie żeby właśnie pchać to do przodu i otwierać wszystko i wrócić do normalności" - podkreślił jeden z fanów.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kobiety też potrafią grać w piłkę. Ale bramka!
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić