Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
|

Wiedziałeś o tym? Taka jest różnica wieku między Marcinem Najmanem a jego żoną

78
Podziel się

Julita Najman i Marcin Najman są szczęśliwym małżeństwem już od 8 lat. Pobrali się tego samego dnia co Anna i Robert Lewandowscy. Mało osób wie, że między ukochanymi jest znaczna różnica wieku.

Wiedziałeś o tym? Taka jest różnica wieku między Marcinem Najmanem a jego żoną
Marcin i Julita Najman (Instagram)
bEKVJNcl

W ostatnich miesiącach Marcin Najman jest jedną z najpopularniejszych osób w polskim sporcie. Co prawda zakończył już profesjonalną karierę zawodnika MMA, ale wciąż pozostał przy tej dyscyplinie. Sam organizuje gale MMA VIP. W lutym odbyła się 1. edycja, a już 18 czerwca fanów czekają wielkie emocje na MMA VIP 2.

W domu Marcin Najman może liczyć na wsparcie swojej pięknej żony Julity Najman. Para wzięła ślub 22 czerwca 2013 roku na Jasnej Górze, tego samego dnia co Anna i Robert Lewandowscy. Żona byłego pięściarza i zawodnika MMA nie udziela się jednak zbyt dużo w mediach. Nie trafia na okładki kolorowych gazet w Polsce czy portali internetowych.

bEKVJNcn

Kilka informacji o żonie Marcina Najmana można jednak znaleźć. Przed jedną z walk Marcina Najmana na gali Fame MMA, "Gazeta Krakowska" przygotowała materiał o żonie sportowca. Z informacji w nim zawartych możemy się dowiedzieć, że Julita Najman studiowała hotelarstwo i turystykę. W 2009 roku startowała w wyborach miss Polonia Ziemi Ełckiej, w których zdobyła tytuł miss publiczności.

Dziennikarze "Gazety Krakowskiej" poinformowali także, że Julita Najman urodziła się w 1988 roku. Tym samym ma 33 lata. Z kolei Marcin Najman ma 42 lata. W związku z tym wiemy, że między małżonkami jest 9 lat różnicy. Małżeństwo wspólnie wychowuje córkę Weronikę. Marcin Najman wielokrotnie podkreśla, że rodzina jest dla niego najważniejsza.

bEKVJNct
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kobiety też potrafią grać w piłkę. Ale bramka!
bEKVJNcO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(78)
jestem za
3 dni temu
fajna para
jestem za
3 dni temu
fajna para
jestem za
3 dni temu
fajna para
bEKVJNcP
jestem za
3 dni temu
fajna para
Wesley
5 miesięcy temu
Ludzie co wy tu piszecie za bzdury. Co sie z ta Polska zrobilo? Ja jestem 23 lat starszy od mojej zony I dobrze, ze nie mieszkam w Polsce bo by mnie te wsciekle psy zagryzly.A tak szczesliwie zyjemy razem juz 17 lat i mamy corke tez Veronica/11/. Co za zenada.
Realista
5 miesięcy temu
9 lat różnicy? I to ma być temat na artykuł? Aktualni celebryci np. Rubik, Pazura itd... w tym temacie wysoko ustawili poprzeczkę. Taka średnia to ok 25 lat różnicy.
ala
5 miesięcy temu
Wygląda ten ptyś , jak by był 30 lat od niej starszy.
Jack
5 miesięcy temu
9 lat? A cóż to za różnica? Ale się ubawiłem
Ana Bolik
5 miesięcy temu
Najbardziej znany parodysta sportowca w Polsce..
maka
5 miesięcy temu
To jest spora roznica?! Myslalam ze powiedza 20 lat
zzx
5 miesięcy temu
a ten Kayman to ktoś znany ? pewnie jakiś mitoman z pod sklepu z Amareną
albo albo
5 miesięcy temu
Najman = definicja marginesu czlowieka bez zasad i honoru.
Mmm
5 miesięcy temu
No i to jest sensacja
bEKVJNcH
Polak zlosliw...
5 miesięcy temu
Trzeba artykułu aby Najman się dowiedział jaka jest różnica wieku między nimi a żona. Najman nie umie liczyć? Pewnie nie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić