Będzie ślub?! Zdjęcie partnerki Artura Szpilki wywołało lawinę spekulacji

22

Ta fotografia lotem błyskawicy rozprzestrzenia się w sieci. Kamila Wybrańczyk pokazała się w sukni ślubnej. Oliwy do ognia dodał swoim komentarzem Artur Szpilka. Czy słynny pięściarz i jego partnerka wezmą ślub?!

Będzie ślub?! Zdjęcie partnerki Artura Szpilki wywołało lawinę spekulacji
Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk (Instagram)

Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka tworzą szczęśliwy związek od kilku lat. Na razie go jednak nie sformalizowali. Po zdjęciu, jakie w sobotnie popołudnie opublikowała partnerka pięściarza, u wielu fanów pojawiła się nadzieja, że już niedługo Wybrańczyk i Szpilka staną na ślubnym kobiercu.

Spekulacje musiały się pojawić, ponieważ partnerka boksera pokazała się w sukni ślubnej. Wyglądała zjawiskowo. "Cudowny, kameralny salonik sukni ślubnych i bankietowych. PS. Pasuje mi?" - tak podpisała fotografię Kamila Wybrańczyk.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Plotki podsycił jeszcze sam Artur Szpilka. "Żono moja ..serce moje, nie ma takich jak my dwoje!" - tak skomentował zdjęcie partnerki doświadczony bokser.

Fotografia lotem błyskawicy zaczęła rozprzestrzeniać się po internecie. Polubiło ją mnóstwo fanów, a pozytywne komentarze nie miały końca. Patrząc tylko na zdjęcie, jego opis i komentarz Artura Szpilki, z pewnością wielu fanów pomyślało, że już niedługo pięściarz i Kamila Wybrańczyk wezmą ślub.

Wiele wskazuje jednak na to, że na ślub jednej z najpopularniejszych par w polskim sporcie będziemy musieli poczekać. Świadczą o tym hasztagi, jakie do zdjęcia w sukni ślubnej dodała Kamila Wybrańczyk: #blokreklamowy, #dlaPoli, #pomagamy. Oznaczają one, że partnerka pięściarza ubrała suknię ślubną, by wziąć udział w akcji charytatywnej i pomóc potrzebującej dziewczynce.

Już niedługo natomiast Kamila Wybrańczyk zadebiutuje w oktagonie. Na gali Fame MMA 9, którą zaplanowano na 6 marca bieżącego roku, partnerka Artura Szpilki zmierzy się z Zusje.

Zobacz także: Szpilka przygotowuje się do walki. "Walczę z Różańskim a nie Różalskim"
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić