Anna Lewandowska jak bohaterka Disneya. Pokazała niezwykłe zdjęcie

16

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej, w której wzięła udział. Pokazała, jak wyglądała w trakcie i... po zakończeniu zdjęć. Porównała się do bohaterki filmu animowanego Disneya.

Anna Lewandowska jak bohaterka Disneya. Pokazała niezwykłe zdjęcie
Anna Lewandowska z córkami (Instagram)

Lewandowska przyznała, że jej marzeniem jest spróbowanie surfingu. W zabawny sposób odniosła się do tego za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W tym roku surferskie fale wchodzą w grę chyba tylko na sesjach zdjęciowych na moich... włosach. Nie mam na to wpływu... - napisała Lewandowska.
Zanim zaczniesz się martwić i obwiniać za cokolwiek - zawsze zadaj sobie pytanie, czy naprawdę mogłaś temu zapobiec. W absolutnej większości jestem pewna, że nie - dodała trenerka.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Na swoim Instastories pochwaliła się jeszcze inną fotografią. Pokazała, jak wyglądała w trakcie sesji zdjęciowej, a jak po jej zakończeniu. Porównała się do Meridy Walecznej, bohaterki filmu animowanego Disneya.

Anna i Robert Lewandowscy. Wychowują dwójkę dzieci

Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najgłośniejszych par w showbiznesie. Anna to była zawodniczka karate - medalistka mistrzostw świata, Europy i Polski. Obecnie spełnia się jako trenerka fitness. Lewandowscy mają dwójkę dzieci - Klarę i Laurę.

Córki są oczkami w głowie swoich rodziców. W mediach społecznościowych często można zobaczyć, jak spędzają czas wspólnie ze swoimi dziećmi, świetnie się przy tym bawiąc.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: ale błąd. Co ten obrońca zrobił?!
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić