VDB| 

Jessica Ziółek wrzuciła odważne zdjęcie. Opis uderza w Milika?

89

Jeszcze do niedawna wydawało się, że Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek to para idealna. Ich związek jednak się rozpadł po 10 latach. Chociaż żadne z nich oficjalnie nie skomentowało przyczyn rozstania, to ostatni wpis byłej dziewczyny reprezentanta Polski wiele mówi. Czyżby wszystko rozbiło się o sekrety Milika?

Jessica Ziółek wrzuciła odważne zdjęcie. Opis uderza w Milika?
Tajemnicze zdjęcie Jessiki Ziółek (Instagram)

Niedawno potwierdziły się pogłoski o tym, że Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik nie są już razem. Chociaż przez ostatnie 10 lat wydawali się być związkiem idealnym, to nagle sielanka się skończyła. Fani zarówno napastnika reprezentacji polski, jak i początkującej projektantki byli tym faktem mocno zaskoczeni. Zresztą nie można im się dziwić. Wśród takich gwiazd tak długie związki raczej nie są normą i jeżeli już się zdarzają, to często trwają do końca życia.

Chociaż Jessica Ziółek zmieniła swój status związku w mediach społecznościowych, to nie zdecydowała się oficjalnie skomentować przyczyn rozstania. Jednak wiele mówi jej ostatni wpis na Instagramie. Zamieściła tam bowiem zdjęcie, w którym pozuje ubrana wyłącznie w samą bieliznę, co wcześniej jej się nie zdarzało. Co więcej, fotografię opisała tajemniczymi słowami.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Chcę to wszystko powtórzyć, ale tym razem bez tajemnic - napisała Jessica Ziółek.

Do tego opisu dodała hashtag "love". Czyżby to oznaczało, że związek z Arkadiuszem Milikiem rozpadł się ze względu na jego tajemnice? A może napastnik zrobił coś czego Jessica Ziółek nie potrafiła mu wybaczyć? Na ten moment możemy się jedynie domyślać, być może niebawem któreś z nich uchyli rąbka tajemnicy.

Zobacz także: #dziejsiewsporcie: ale figura! Wideo z Marią Szarapową podbija sieć
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić