Jest po rozwodzie. Zaprezentowała nowego partnera

58

Malwina Smarzek wykorzystała wolny czas i wybrała się na wakacje. Z jej wpisu na Instagramie dowiadujemy się, że towarzyszył jej nowy partner. Na ten moment jednak niewiadomą pozostają dane mężczyzny, z którym spotyka się siatkarka reprezentacji Polski.

Jest po rozwodzie. Zaprezentowała nowego partnera
Na zdjęciu: Malwina Smarzek (WP)

Malwina Smarzek nie ma łatwego życia zarówno pod względem zawodowym, jak i prywatnym. Kiedy w lutym 2022 roku na Ukrainie wybuchła wojna, siatkarka reprezentowała Lokomotiw Kaliningrad. I spotkała się z hejtem z uwagi na to, że na jej wyjazd z Rosji trzeba było poczekać.

Obecnie jednak Smarzek ustabilizowała swoją sytuację zawodową. Po krótkim powrocie do naszego kraju, a także występach w Brazylii wróciła do Włoch. Mimo że jej klub upadł to z uwagi na bardzo dobry sezon bez większych problemów znalazła nowego pracodawcę i kolejną kampanię spędzi na Półwyspie Apeniński, reprezentując barwy Wash4green Pinerolo.

Jeżeli chodzi życie prywatne reprezentantki Polski, to w czerwcu 2019 roku wzięła ślub z Przemysławem Godkiem. Wówczas nosiła dwa nazwiska, ale to zmieniło się, kiedy doszło do ich rozstania. Po rozwodzie Smarzek znalazła jednak partnera, którym był Stefano Buldrini.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: można oglądać w nieskończoność! Cudowne uderzenie w futsalu

Teraz jednak nie ma wątpliwości, że jej związek z włoskim fotografem się zakończył. Obecnie jednak polska atakująca jest szczęśliwa u boku innego mężczyzny, którego dane są nieznane.

Na oficjalnym profilu siatkarki na Instagramie pojawił się wpis. W nim załączyła zdjęcia z wakacji, na które wybrała się z uwagi na to, iż selekcjoner Stefano Lavarini nie wybrał jej na pierwszy turniej Ligi Narodów.

Smarzek dołączyła do niego łącznie cztery zdjęcia. Na dwóch z nich możemy zauważyć ją z mężczyzną, którego tożsamość jest całkowicie nieznana. Mimo że siatkarka oznaczyła jego profil we wpisie, to konto jest prywatne, a personaliów w opisie brakuje.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić