J.A| 
aktualizacja 

Jest szybki! To z nim będzie walczył Tyson. Legenda boksu wraca na ring

3

Wielkimi krokami zbliża się walka legend boksu, w której Mike Tyson zmierzy się z Royem Jonesem Jr. Drugi z nich na treningach imponuje szybkością.

Jest szybki! To z nim będzie walczył Tyson. Legenda boksu wraca na ring
Legenda boksu wraca na ring. Niesamowita szybkość 51-latka (GETTY, Donat Sorokin/TASS, Donat Sorokin)

To będzie jedna z najciekawszych walk bokserskich w najbliższym czasie. Z emerytury do ringu powrócą Mike Tyson oraz Roy Jones Jr. Obaj skrzyżują rękawice w pokazowej walce 28 listopada. 

Całe przedsięwzięcie wzbudza duże kontrowersje. Przede wszystkim dotyczące tego, czy dla wiekowych już zawodników (Jones Jr ma 51, a Tyson 54 lata) będzie to bezpieczne, bo obaj podchodzą do tematu bardzo poważnie, regularnie pokazując w social mediach swoje przygotowania. 

Jego szybkość ręki jest nadal niesamowita. Jest tak szybki, jak był, kiedy pracowałem z nim dziewięć, prawie dziesięć lat temu - mówi trener Jonesa Jr. Tom Yankello, w rozmowie z The Sun.

Mobilność 51-latka może nie jest taka sama, ale nadal ma świetną zwinność, utrzymuje się w świetnej formie. Oprócz tego Roy Jones miał zdecydowanie krótszą przerwę w uprawianiu bosku. Ostatnia walka Mike'a Tysona miała miejsce w 2005 roku, podczas gdy Roya w 2018 roku.

Opóźniony powrót Jonesa Jr. i Tysona. Wszystko dla pieniędzy

Powrót Tysona i Jonesa był początkowo ustalony na wrzesień, ale następnie został przesunięty o dwa miesiące, aby dać więcej czasu na promocję wielkiej gali w pay-per-view.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Żandarmeria Wojskowa pomoże policji. Wiemy, czym się zajmie
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić