Dominika Pawlik| 

Joanna Jędrzejczyk zdradziła, kto jest jej sportowym idolem. Odpowiedź zaskakuje

11

Sama jest idolką dla wielu osób, bo była mistrzynią świata. Joanna Jędrzejczyk ma jednak swój sportowy wzór i zdradziła fanom go na Instagramie, zamieszczając jednoznaczne zdjęcie.

Joanna Jędrzejczyk zdradziła, kto jest jej sportowym idolem. Odpowiedź zaskakuje
Joanna Jędrzejczyk (Instagram)

Joanna Jędrzejczyk była mistrzynią wagi słomkowej w latach 2015-2017. Olsztynianka pięciokrotnie broniła tytułu, pokonując m.in. Karolinę Kowalkiewicz, Jessicę Andrade czy Claudię Gadelhę. W przyszłym roku ponownie zawalczy o mistrzowski pas. Poprzednio, 7 marca w Las Vegas, Polka była bliska odzyskania tytułu, ale przegrała niejednogłośną decyzją sędziów z Weili Zhang.

Olsztynianka jest bardzo zaangażowana w przedsięwzięcia charytatywne. Kiedy tylko ma czas, to pomaga. Sama jest wzorem. Mimo to ma kogoś, kto dla niej jest idolem. To Polka - Anita Włodarczyk. To lekkoatletka, która na koncie ma tytuły mistrzostw olimpijskich, świata oraz Europy. W rzucie młotem jest absolutną rekordzistką.

Często pytacie mnie o mojego sportowego idola i zdecydowanie jest to Anita. Zdyscyplinowana, oddana, bogato utytułowana i mega kochana. Moja ogromna inspiracja. Musicie więc wiedzieć, że obie rozpoczęłyśmy profesjonalne treningi, gdy miałyśmy 16 lat i dotarłyśmy na sam szczyt. Każda w swojej dyscyplinie. Nie zapominajcie, że limity są tylko w naszych głowach - napisała Jędrzejczyk.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jędrzejczyk zaproponowała namówienie Włodarczyk na walkę w MMA. "A może namówimy Anitkę na MMA po karierze lekkoatletycznej. Kto by oglądał? Obstawiam zwycięstwo Anity przez duszenie" - dodała wojowniczka MMA.

Gdyby faktycznie do tego doszło, nie byłby to pierwszy przypadek sportowca, który zmienił dyscyplinę na MMA. Swoich sił w ten sposób próbowali m.in. Mariusz Pudzianowski (wcześniej strongman), Piotr Świerczewski ( wcześniej piłkarz) czy Przemysław Saleta (wcześniej bokser).

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: najpierw gol, a potem salto. Zobacz wyjątkową "cieszynkę"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić