VDB| 

Joanna Jędrzejczyk znów będzie na ustach całego świata! Jest film dokumentalny

12

Tego jeszcze nie było. HBO stworzyło film dokumentalny o Joannie Jędrzejczyk. Produkcja nazywa się "Niezwyciężona" i będzie opowiadać historię Polki w MMA. Pokazano już zwiastun filmu, natomiast premiera odbędzie się pod koniec czerwca.

Joanna Jędrzejczyk znów będzie na ustach całego świata! Jest film dokumentalny
Joanna Jędrzejczyj (Instagram.com)

W historii polskiego sportu rzadko zdarzało się, aby jakieś międzynarodowe media były zainteresowane historią polskiego sportowca. Tak się jednak stało w przypadku Joanna Jędrzejczyk. Była mistrzyni UFC w krótkim czasie zdobyła popularność na całym świecie i chociaż obecnie nie ma już tytułu mistrzowskiego amerykańskiej organizacji, dalej jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk w świecie MMA.

W związku z popularnością polskiej zawodnicy HBO Europe postanowiło przygotować o niej film dokumentalny. Produkcja będzie nazywać się "Niezwyciężona", a jej premiera jest zaplanowana na 24 czerwca - wyłącznie w serwisie HBO GO. Natomiast 1 lipca materiał będzie dostępny w telewizji HBO.

Według informacji przekazywanych przez twórców filmu, ma on przedstawiać Joannę Jędrzejczyk nie tylko jako wielką wojowniczkę. Ukaże się ona przede wszystkim jako kobietę, która ma odwagę marzyć i działać. W swoim zamiarze ma on pokazać jak Polka zrobiła międzynarodową karierę wbrew wielu stereotypom.

Przede wszystkim dzięki temu dokumentowi mamy poznać byłą mistrzynię UFC w jej dwóch obliczach. Pierwszym jest zwykła dziewczyna z sąsiedztwa. Natomiast jej druga twarz to brutalna wojowniczka, która fascynuje fanów na całym świecie.

Joanna Jędrzejczyk po raz ostatni pojawiła się w oktagonie w marcu 2020 roku. Wówczas przegrała na punkty z Chinką Weili Zhang. Polka od kilku tygodni głośno mówi o powrocie do klatki, jednakże na ten moment nie wiadomo, kiedy mogłaby ona wrócić w kolejnej walce dla UFC.

Zobacz także: Spięcie podczas gali KSW 61. Polak wyzwany do walki (WIDEO)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić