VDB| 

Małysz nie próżnuje. Dał trenerom polskich skoczków porządny wycisk

0

Polscy skoczkowie intensywnie przygotowują się we włoskim Predazzo. Jednak jak się okazuje, o formę dba również sztab szkoleniowy polskiej kadry, a wszystko za sprawą Adama Małysza, który zabrał wszystkich na bardzo wymagający trening.

Małysz nie próżnuje. Dał trenerom polskich skoczków porządny wycisk
Adam Małysz (Instagram.com)

Adam Małysz sprawdza się znakomicie jako dyrektor ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w PZN. Były skoczek nie dość, że robi wszystko co w jego mocy, aby zapewnić jak najlepsze warunki treningowe polskim zawodnikom, to dba o formę całego sztabu szkoleniowego. Niedawno zabrał wszystkich na skitury, a teraz wymyślił kolejną aktywność.

Legenda polskich skoków zorganizowała sztabowi szkoleniowemu polskiej kadry wycieczkę rowerową. Ta jednak nie należała do zwyczajnych. Teren wokół włoskiego Predazzo, gdzie obecnie trwa zgrupowanie, jest bardzo górzysty, więc wszyscy uczestnicy musieli zmierzyć się z wymagającymi warunkami.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Dziś na trening udał się także cały sztab szkoleniowy. A trening ten przebyliśmy na....rowerach ! "Przejażdżka" o długości 50 km i przewyższeniu 1200 m była dość wymagająca, ale bardzo przyjemna. Końcówkę trasy pokonaliśmy po śniegu z małą pomocą e-bike - napisał Adam Małysz.

Po zamieszonych zdjęciach widać, że w polskiej kadrze panuje bardzo dobra atmosfera. Pozostaje wierzyć, że dobra forma oraz pozytywne nastawienie trenerów wpłynie bardzo dobrze na skoczków. Szczególnie, że tegoroczny sezon zimowy będzie bardzo ważny, bowiem będzie to sezon olimpijski.

Zobacz także: Kwaśniewski przed Euro 2020: Polska będzie przeżywała trudne chwile
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić