LAK| 
aktualizacja 

Juras nie bierze jeńców. Ostro jedzie po znanym trenerze

12

Łukasz "Juras" Jurkowski jest człowiekiem, który nie boi się odważnych wypowiedzi. Teraz w ostry sposób wypowiedział się na temat Mirosława Oknińskiego, który ogłosił zakończenie współpracy z braćmi Oleksiejczuk.

Juras nie bierze jeńców. Ostro jedzie po znanym trenerze
Łukasz Jurkowski (Instagram)

W mediach społecznościowych Mirosław Okniński zdradził, że kończy współpracę z braćmi Oleksiejczuk. Nie będą u niego trenować także Robert Bryczek i Bartosz Szewczyk. Ta informacja wywołała spore poruszenie w środowisku polskiego MMA.

Dodajmy, że Cezary Oleksiejczuk (8-2) potwierdził, że jest wielką nadzieją polskiego MMA. Podczas gali FEN 37 we Wrocławiu 21-latek pewnie pokonał na punkty doświadczonego Ajguna Achmiedowa (22-3) i wywalczył pas mistrzowski w wadze półśredniej.

Mocny komentarz Jurasa

Łukasz Jurkowski, który jest skonfliktowany z Oknińskim, skomentował na Twitterze ostatnie informacje związane ze znanym trenerem. Nie szczędził mocnych słów.

"Na końcu zostajesz sam. Ego i głupota" - napisał Jurkowski pod informacją o zakończeniu współpracy Oknińskiego z braćmi Oleksiejczuk.
Tam jest źle bardzo pod czapką. Z roku na rok gorzej. Jakbym nie wiedział jaki to człowiek, to byłoby mi go żal - dodał w kolejnym wpisie.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Robert Kubica o swojej przyszłości. "W grę wchodzą 2-3 czołowe zespoły"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić