aktualizacja 

Justyna Żyła jasno o instytucji małżeństwa. Atakuje Piotra Żyłę

527
Podziel się:

Piotr Żyła i Justyna Żyła byli małżeństwem przez blisko 12 lat. Po rozwodzie para nie szczędzi sobie uszczypliwości. Justyna w mediach społecznościowych znów wbiła szpilkę Piotrowi.

Justyna Żyła jasno o instytucji małżeństwa. Atakuje Piotra Żyłę
Justyna Żyła jasno o instytucji małżeństwa. Atakuje Piotra Żyłę (Instagram)

Wydawało się, topór pomiędzy Piotrem Żyłą i jego byłą żoną Justyną Lazar-Żyłą powoli zostaje zakopany. Od momentu rozwodu, była para brudy małżeństwa prała na łamach mediów społecznościowych. Justyna oskarżała skoczka narciarskiego, że ten zradził ją z inną kobietą. 33-latek bez wahania odpierał te zarzuty.

Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu. Nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu, który zbudowałem dla rodziny. Zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem się dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować się na treningach - pisał Żyła na Facebooku.

Od tego momentu byliśmy świadkami wielu skandali z ich udziałem. Obie strony poszły inną drogą, jednak Justyna przy każdej możliwej okazji wbija szpilkę byłemu mężowi. Teraz poszło o... instytucję małżeństwa.

Żyła przestała wierzyć w małżeństwo

Justyna dała do zrozumienia, że przysięga małżeńska straci znaczenie, gdy... mężczyzna spotka inną kobietę. W sposób obrazkowy przedstawiła to na swoim instastories.

Piotr Żyła z pewnością należy do grona najbardziej lubianych polskich sportowców. Obecnie związany jest Marceliną Ziętek, która jest aktorką znaną telewidzom z postaci Kai Jarosik w serialach TVN "Szkoła" i "19+".

Zobacz także: Donald Trump zablokowany na TT i FB. Jacek Ozdoba: to absolutny skandal
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić