Justyna Żyła na spacerze z córką i psem. Rozwiązała się pewna zagadka

36

W czerwcu aktualna partnerka Piotra Żyły zarzuciła jego byłej żonie, że nowy pies jest "tylko zachcianką". Ostatecznie jednak Gustaw został z rodziną i wygląda na to, że nie ma na co narzekać.

Justyna Żyła na spacerze z córką i psem. Rozwiązała się pewna zagadka

Wszystko zaczęło się po nagraniu na stories Marceliny Ziętek. Zarzucała "pewnej osobie", że nowy pies, którego sobie sprawiła, jest tylko zachcianką. Natomiast poprzedniego przygarniętego psa spotkał bliżej nieokreślony los.

Szybko okazało się, że chodzi o byłą żonę aktualnego partnera. Piotr Żyła sam miał ofiarować w prezencie pieska. Justyna Żyła wychowuje bowiem dwoje dzieci z ich małżeństwa, Jakuba oraz Karolinę.

Ostatecznie piesek został z byłą małżonką skoczka. Wygląda na to, że pies Gustaw jest otoczony świetną opieką. Co jakiś czas pojawia się na stories Żyły. Cała rodzina się o niego troszczy.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Tym razem na profilu zagościła wspólna fotka z pieskiem. Okazało się, że Justyna Żyła wybrała się na letni spacer z córką Karoliną. To właśnie ona prowadziła go na smyczy, kiedy wędrowały po Wiśle. Fotka spotkała się z pozytywnym odzewem fanów.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: talent na bieżni i przed obiektywem! To jedna z najpiękniejszych polskich sportsmenek
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić