| 
aktualizacja 

Justyna Żyła powiedziała dość. Złe wieści dla jej fanów

35

Justyna Żyła regularnie dzieliła się swoim życie prywatnym w mediach społecznościowych. Była żona skoczka powiedziała dość. Nie wszyscy będą mieli już teraz dostęp do jej profilu na Instagramie.

Justyna Żyła powiedziała dość. Złe wieści dla jej fanów
Justyna Żyła (ONS)

Jeszcze kilka lat temu Justyna Żyła i Piotr Żyła byli szczęśliwym małżeństwem. Dwa lata temu w mediach zaczęło być jednak głośno o ich rozwodzie. W 2018 roku para rozstała się, ale to nie oznaczało zakończenia ich konfliktu.

Często zarówno Piotr Żyła jak i Justyna Żyła wbijali sobie "szpilki" za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ich posty równie szybko znikały jak się pojawiały, ale w wirtualnych mediach nic nie ginie. Internauci często robili tzw. screeny i ich historie trafiły na okładkę polskich serwisów internetowych.

Justyna Żyła zdecydowała się jednak bardziej chronić swoją prywatność. Była żona skoczka podjęła decyzję, że jej konto na Instagramie będzie prywatne. Tym samym jej kolejne wpisy zobaczą już tylko osoby zaakceptowane przez Polkę. Zatem, jeśli nie jesteś w gronie tzw. obserwujących, to po wejściu na profil Justyny Żyły ukaże Ci się taki komunikat:

Justyna Żyła i Piotr Żyła mają dwójkę dzieci. Para wzięła ślub w 2006 roku. Rozstała się po 12 latach. Była już żona skoczka od kilku lat jest gwiazdą polskiego internetu. Wystąpiła między innymi w show "Dancing with the Stars Taniec z Gwiazdami".

Zobacz także: Zamknięcie restauracji. Ekspert komentuje
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić