Kim jest mama Kamila Stocha? Można się zdziwić!

2

Kamil Stoch jest bardzo mocno związany z rodziną. W końcu to właśnie rodzice zawozili go na pierwsze treningi na skoczni. Wiadomo, kim jest jego tata. A co z mamą?

Kim jest mama Kamila Stocha? Można się zdziwić!
Kamil Stoch (Instagram)

Kamil Stoch to jeden z najlepszych polskich sportowców. Jest bardzo popularny i ma mnóstwo fanów. W dużej mierze dzięki niemu skoki narciarskie nadal są tak bardzo popularne w naszym kraju.

Ma duże wsparcie u swojej żony Ewy. Bardzo mu kibicują również rodzice. Tata Bronisław często wypowiada się na temat występów syna. Wiadomo, że pracuje on jako biegły sądowy ws. rodzinnych, opiekuńczych i karnych. Jak informuje "SuperExpress", pomaga też ludziom chorym na depresję, bowiem pracuje w poradni.

O mamie Kamila Stocha nigdy głośno nie było. Okazuje się, że pracowała od wielu lat w urzędzie miasta w Zakopanem. Teraz jest już na emeryturze, ale od 1997 roku była sekretarzem komisji ds. rozwiązywania spraw alkoholowych. To bardzo odpowiedzialna praca.

Wspierająca rodzina to skarb. Kamil Stoch nigdy nie ukrywa, jak najbliżsi są dla niego ważni. Spokój w głowie pozwala na osiąganie znakomitych wyników, jakie notuje właśnie polski skoczek.

Zobacz także: Olimpiada w Tokio przed nami. Korzeniowski obstawia medalistów
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić