Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020. Brazylia zrobiła swoje. Niespodzianek nie zabrakło!

0

Ruszyły zmagania piłkarskie w ramach Letnich Igrzysk Olimpijskich 2020. W hitowym starciu Brazylia pokonała Niemców 4:2, a bohaterem "Canarinhos" został Richarlison. Francja natomiast mocno rozczarowała, przegrywając z Meksykiem 1:4.

Letnie Igrzyska Olimpijskie. Zdjęcie z meczu Brazylia - Niemcy (PAP/EPA)

Zaczęło się! Za nami pierwsze mecze piłkarskie na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020 w Tokio. Już w premierowej kolejce nie zabrało niespodzianek.

Kibice przede wszystkim czekali na starcie Brazylia - Niemcy. W tym meczu lepsi okazali się "Canarinhos". W pierwszej połowie zupełnie zdominowali rywala. Do przerwy prowadzili aż 3:0.

Prawdziwe show w barwach Brazylii robił Richarlison. Piłkarz Evertonu w trakcie premierowych 45 minut ustrzelił hattricka. Po przerwie Niemcy trochę się obudzili, ale nie na tyle, by choćby zremisować. Spotkanie zakończyło się triumfem Brazylii 4:2.

Niespodziewany rezultat padł w meczu Egiptu z Hiszpanami. "La Furia Roja" postawiła na bardzo mocny skład, ale to wystarczyło tylko na bezbramkowy remis.

Sporo osób elektryzowało również spotkanie Meksyk - Francja. Tutaj też wynik mocno zaskoczył. "Trójkolorowi" zostali wręcz rozgromieni - przegrali 1:4.