VDB| 

Kinga Rusin zawalczy z Weroniką Rosati w MMA? Marcin Najman składa propozycje

27

Niedawno doszło do ostrego starcia słownego pomiędzy Kingą Rusin a Weroniką Rosati. Otwarty konflikt znanej dziennikarki z aktorką chce wykorzystać Marcin Najman. Organizator gal MMA-VIP złożył obu paniom propozycję rozwiązania sporu na jego gali. Czy dojdzie do tego pojedynku?

Kinga Rusin zawalczy z Weroniką Rosati w MMA? Marcin Najman składa propozycje
Kinga Rusin i Weronika Rosati (Instagram.com)

Przy okazji niedawnej ceremonii rozdania Oscarów Weronika Rosati udzieliła obszernej wypowiedzi dla portalu Plejada.pl. Aktorka skrytykowała ubiegłoroczną kompromitację Kingi Rusin, która promując się w mediach społecznościowych, opublikowała obszerną relację z zamkniętej imprezy po rozdaniu Oscarów i umieściła prywatne zdjęcie z Adele.

Dziennikarka nie pozostała jej dłużna i szybko zareagowała wpisem w mediach społecznościowych. Wystosowała tam specjalne oświadczenie oraz nawołała do zaprzestania obrażania jej osoby przez Weronikę Rosati. Po tym rozpętał się prawdziwy konflikt pomiędzy dwiema gwiazdami.

Jako pierwsza w roli mediatorki postanowiła włączyć się Karolina Korwin-Piotrowska. To jednak na niewiele się zdało. Natomiast następnie nieoczekiwanie włączył się Marcin Najman. "El Testosteron" zaproponował Kindze Rusin oraz Weronice Rosati rozwiązanie sporu na gali jego organizacji MMA-VIP.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
"Drogie Panie, gdybyście w dalszym ciągu nie mogły dojść do konsensusu to klatka MMA-VIP stoi dla Was otworem. Najbliższa gala 18 czerwca." - napisał w mediach społecznościowych Marcin Najman.

Ta propozycja od razu spotkała się z aprobatą fanów. Internauci prześcigali się we wpisach wychwalających propozycję włączenia tego pojedynku do karty walk gali MMA-VIP 2.

"Bardzo dobry pomysł" - napisała internautka.
"Panie Marcinie, kupię PPV na pewno na tę walkę" - napisał jeden z Twitterowiczów.
"Możliwe, że to byłaby ciekawa walka" - podsumował inny z fanów w mediach społecznościowych.

Czy w takim razie jest szansa, że dojdzie do tej konfrontacji? Niestety na ten moment to zestawienie wydaje się być bardzo trudne do zrealizowania. Jednak kto wie. Polska scena freak fight przekonała już wiele znanych postaci, m.in. byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: zaręczyny na stadionie. Wzruszająca chwila
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić