aktualizacja 

Ludzi zamurowało, gdy zobaczyli Schreiber. Rzuciła się na mężczyznę

87

W piątek (08.03) odbył się media trening i ceremonia ważenia przed galą Clout MMA 4. Każdy z zawodników dostał chwilę, by zaprezentować swoje umiejętności. Jako pierwsza uczyniła to Marianna Schreiber, która natychmiast zaatakowała swojego sparingpartnera.

Ludzi zamurowało, gdy zobaczyli Schreiber. Rzuciła się na mężczyznę
Marianna Schreiber na media treningu (Licencjodawca, Youtube Clout MMA)

Na gali Clout MMA 4 Marianna Schreiber zmierzy się z Małgorzatą "Magical" Zwierzyńską. Walka ta od początku wzbudza spore kontrowersje, gdyż Zwierzyńska zdobyła rozpoznawalność dzięki występom na patologicznych streamach. Co więcej, Schreiber mocno apelowała o odwołanie gali Clout MMA 2, gdzie jej rywalka walczyła z byłą partnerką syna.

Dzień przed galą miała miejsce ceremonia oficjalnego ważenia i media trening. Marianna Schreiber postanowiła wykorzystać okazję, by zaprezentować widzom efektownie wyglądający cios. 31-latka wyszła na scenę w towarzystwie "Świstaka", a więc zawodnika znanego z występu na wcześniejszych galom Clout.

Schreiber nie potrzebowała wiele czasu, aby od razu przejść do konkretów. Zawodniczka kilka razy krzyknęła, zagrzewając się do boju, a następnie z ogromnym impetem ruszyła na Świstaka i zaatakowała go "latającym kolanem". Jej sparingpartner z impetem runął na ziemię. Schreiber zadała mu jeszcze kilka ciosów w parterze, a następnie "wygoniła" ze sceny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Lewandowski nie powstydziłby się. Co za umiejętności Świątek [WIDEO]

Zaraz po swoim występie Schreiber natychmiast zeszła ze sceny, jednak po chwili wróciła na nią na prośbę prowadzącego. W krótkiej rozmowie wyjawiła, że cała akcja z media treningu była wyreżyserowana, a ona sama zadeklarowała, że w sobotę w oktagonie pokaże inne ciosy. Marianna przyznała także, że po głośnym rozstaniem z mężem, posłem PiS Łukaszem Schreiberem, nie znajduje się w najlepszej formie fizycznej.

Marianna Schreiber i Małgorzata "Magical" Zwierzyńska zmierzą się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Faworytką starcia jest znacznie młodsza Schreiber, która z pewnością będzie chciała dopisać do swojego rekordu drugie zwycięstwo.

Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić