Klub szuka piłkarzy na Facebooku. Niby nic dziwnego, ale jedno zaskakuje

0

Gra piłkarzami, którzy zgłoszą się przez internet, ma być sposobem na awans do chorwackiej ekstraklasy.

Klub szuka piłkarzy na Facebooku. Niby nic dziwnego, ale jedno zaskakuje
NK Rudes szuka wzmocnień na Facebooku (Instagram)

Poszukiwanie piłkarzy w mediach społecznościowych jest czymś normalnym, ale przede wszystkim w piłce amatorskiej. Chorwacki NK Rudes to jednak profesjonalny klub, który planuje awans do najwyższej ligi w kraju. Liczy on zatem, że zgłoszą się do niego zawodnicy lepsi od tych, którzy grali w nim wcześniej. Brzmi to ryzykownie.

Nasza ambicja na następny sezon jest jasna. Chcemy wejść do grona 10 najlepszych klubów w Chorwacji. W dwóch sezonach z rzędu byliśmy blisko celu, a teraz jesteśmy wystarczająco dojrzali, żeby wywalczyć awans w następnych rozgrywkach. Skontaktuj się z nami i dołącz do nas - ogłasza NK Rudes na Facebooku.

W poprzednim sezonie NK Rudes zajął drugie miejsce w tabeli. Do najlepszego Varazdinu zabrakło mu siedmiu punktów. Miał jednak też sporą przewagę nad pozostałymi zespołami, co pozwala wierzyć w spełnienie marzenia o awansie. Mają w tym pomóc sportowi ochotnicy.

Czas pokaże, czy ogłoszenie na Facebooku było lepszym rozwiązaniem niż wcześniejsze sposoby na wzmocnienie zespołu. Na razie w Chorwacji trwa przerwa między sezonami.

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić