o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
|

Ogromne kontrowersje na FAME MMA 10. "Walić ten werdykt!"

92
Podziel się

Działo się w oktagonie, ale jeszcze więcej już po zakończeniu pojedynku Murana z Tańculą. Aktor z serialu "Lombard. Życie pod zastaw" krytykował sędziów za werdykt, a jego rywal... zasłabł. "O co tutaj chodzi?" - krzyczał sfrustrowany Mateusz Murański.

Ogromne kontrowersje na FAME MMA 10. "Walić ten werdykt!"
Walka Tańculi z Muranem. (Fame MMA TV)
bEiKYgGJ

W pierwszych dwóch rundach pojedynku na FAME MMA 10 zdecydowaną przewagę miał Arkadiusz Tańcula. Zadawał potężne ciosy, spychał rywala do defensywny, aż polała się krew. Widać było na twarzy "Murana", że mocno oberwał.

W trzeciej odsłonie aktor z serialu "Lombard. Życie pod zastaw" przeszedł wielką metamorfozę. Podniósł się po dwóch trudnych dla niego rundach i uderzał rywala bez opamiętania. Popisał się imponującą serią ciosów i ostateczny werdykt sędziów stanął pod znakiem zapytania.

Ostatecznie arbitrzy zdecydowali, że zwycięzcą pojedynku został Tańcula. "Muran" nie zgodził się z takim werdyktem.

bEiKYgGL

Nagle triumfator pojedynku - Arkadiusz Tańcula - zasłabł, a lekarze podali mu tlen. Gdy leżał w oktagonie, mikrofon przejął Mateusz Murański i nie zostawił na sędziach suchej nitki.

To są jakieś żarty, zwycięzca nie może się podnieść. O co tu chodzi? Ja wygrałem przecież tą walkę. Co może mówić więcej niż obraz, który mam za sobą, że będą go wynosić na noszach. Werdykt sędziów mnie nie interesuje, dla mnie to ja jestem triumfatorem tej walki. Walić ten werdykt, mojej kochanej mamie dedykuję tą walkę. Gdyby nie ona i tata, to nie byłoby tutaj mnie - powiedział zdenerwowany "Muran".
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kobiety też potrafią grać w piłkę. Ale bramka!
bEiKYgHm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(92)
AAAAA
miesiąc temu
nie ważne kto wygrał ważne jest kto zgarnął kasę
rasa intelige...
miesiąc temu
''mojej kochanej mamie dedykuję tą walkę.'' - jakie to piekne , katolickie i ''tradycyjne wartosci'' tez sa......
euk
miesiąc temu
"Aktorzy" jednego serialu i ten "synalek tatusia" żenada
bEiKYgHn
jacek
miesiąc temu
Według mnie to zdecydowanie wygrał tańcula jednak że słusznie powiedział murański że ,, to chyba jakieś żarty skoro zwycięzca nie może się podnieść''
zmęczony
miesiąc temu
To nie była solówka pod remizą. Trzy rundy, przegrał dwie, nie było liczenia w trakcie walki więc przegrał i tyle w temacie.
Ciastek
miesiąc temu
Ciężka sytuacja Tańcula wygrał 2 z 3 rund ale to chyba chodzi kto pokona kogoś na amen trochę naciągane nie wiem czy tak się da ale powinien być remis albo 4 runda decydująca ten kto wygra 4 rundę to wygrywa i już Wojtek i Boxdel byli jacyś dziwni podczas tego werdyktu
Davos Seawort...
miesiąc temu
A teraz zamiast Tańculi,walka Jędruli z Jackiem i resztą rodziny zastępczej
Dj stary
miesiąc temu
Nokaut to nokaut i dla mnie proste że wygrał Muran, zasada stara jak swiat
SP KrK
miesiąc temu
Może zasłabł po walce. Ale wygrał 2 z 3 rund to jak może aktorzyna czuć się wygranym ? Po końcowej komendzie stop mógł nawet zawału dostać i to nie zmienia werdyktu. Trzeba nauczyć się przegrana na klatę przyjąć .
Piotr
miesiąc temu
Tancula 100% wygrał choć ledwo żył
Prawda w oczy...
miesiąc temu
To pato sport. A Tańcula był ładnie wystrzelony
Ggg
miesiąc temu
Gdzie tu sa celebryci😄
Wałbrzych
miesiąc temu
A ja czekam na walkę Najmana z Biedroniem,ale nie w oktagonie tylko w basenie z kisielem. Zwycięzca zdobył by tytuł cioty III Rzeczpospolitej
bEiKYgHf
Hebzyn
miesiąc temu
Opony do żutka poszukuje....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić