VDB| 
aktualizacja 

Kto się lubi, ten się czubi? Tede ujawnił wiadomości od Marty Linkiewicz

15

To kolejny przykład na to, że w internecie trzeba być bardzo uważnym, ponieważ tam nic nie ginie. Raper Tede ujawnił starą korespondencję z Martą "Linkimaster" Linkiewicz i delikatnie mówiąc, skompromitował gwiazdę FAME MMA. Screen z tej wymiany zdań zamieszczamy poniżej.

Kto się lubi, ten się czubi? Tede ujawnił wiadomości od Marty Linkiewicz
Marta Linkiewicz i TEDE (Instagram.com)

Marta Linkiewicz poprzez przygodę ze sportami walki w organizacji FAME MMA zaliczyła ogromną przemianę. Ze znanej patocelebrytki stała się wzorem sportowego trybu życia. Zrezygnowanie z używek i postawienie na regularne treningi spowodowało, że "Linkimaster" stała się popularna jak nigdy wcześniej. Jednak jak się okazuje, jej "ciekawa" przeszłość dalej się za nią ciągnie.

Ostatnio o jej wybrykach przypomniał znany raper Tede. Udostępnił on w swoich mediach społecznościowych korespondencję, którą miał przyjemność przeprowadzić z gwiazdą FAME MMA. Trzeba przyznać, że były one dosyć śmieszne i przede wszystkim kompromitują "Linkimaster".

W pierwszej wiadomości widać jak Marta Linkiewicz chciała zastraszyć rapera, aby ten usunął kompromitujące ją zdjęcie. Widać na nim było jak wciąga biały proszek z... penisa kolegi. Natomiast w kolejnej wiadomości "Linkimaster" już zmieniła swój ton i prosiła Tede, aby ten załatwił jej dwie wejściówki VIP na koncert.

Jak widać, nastawienie można zmienić bardzo szybko. Tak też był w przypadku gwiazdy FAME MMA. Chociaż Marta Linkiewicz podobne ekscesy ma już za sobą to jej przeszłość będzie o sobie dawać znać jeszcze przez długi czas.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: tak się bawią piłkarze Legii w Dubaju
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić