VDB| 
aktualizacja 

Bramkarz reprezentacji blisko dogonienia legendy. Nie zgadniecie o co chodzi

0

Bartłomiej Drągowski notuje świetny sezon w barwach włoskiej Fiorentiny. Już kilkukrotnie został wybierany bramkarzem kolejki, a jego notowania rosną wśród włoskich kibiców. Jednak rekord, który goni bramkarz reprezentacji Polski nie dotyczy jego gry, a... brody.

Bramkarz reprezentacji blisko dogonienia legendy. Nie zgadniecie o co chodzi
Bartłomiej Drągowski (Instagram.com)

Bartłomiej Drągowski to idealny przykład dla każdego młodego piłkarza jak należy systematycznie budować swoją karierę. Chociaż po wyjeździe z Polski miał problemy z przebiciem się do składu Fiorentiny to dzięki wypożyczeniu do słabszego klubu złapał regularność i pokazał swoje umiejętności. Teraz kiedy już wrócił do Fiorentiny jest gwiazdą tego zespołu.

Polak praktycznie w każdej ligowej kolejce jest wyróżniającą się postacią w zespole z Florencji. Zaowocowało wieloma pozytywnymi opinii włoskich mediów oraz wyborami do jedenastki kolejki. Co ciekawe, Drągowski był nawet kilkukrotnie wybierany do składu "Team of the Week" w popularnej serii gier FIFA. Jednak polski bramkarz swoją rozpoznawalność buduje nie tylko na świetnej formie sportowej.

Drągowski niczym filozof

Polak w tym momencie jest jednym z najbardziej charakterystycznych piłkarzy we wszystkich europejskich ligach. Wszystko za sprawą imponującej brody. Bartłomiej Drągowski obecnie imponuje bujną brodą niczym grecki filozof i swoim wizerunkiem zbliża się legendarnego napastnika Davide Moscardelliego.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Moscardelli przez lata był dosyć przeciętnym piłkarzem i raczej nie wyróżniał się spośród ligowców. To się jednak zmieniło wraz z nastaniem mody na brody wśród sportowców. Zapuścił najbardziej imponujący zarost jaki widziała historia futbolu i w tym momencie jego popularność wystrzeliła. Włoski piłkarz, mimo że nie prezentował najwyższego poziomu sportowego, m.in. został zaangażowany kilku kampanii reklamowych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Wydaje się, że Bartłomiej Drągowski ma wszystko, aby przebić wyczyn włoskiego napastnika. Przede wszystkim polski bramkarz sportowo wyróżnia się na poziomie Serie A, a do tego jego zarost jest w tym momencie niemal równie imponujący jak ten Davide Mascardelliego. Należy jednak pamiętać, że broda Polaka z miesiąca na miesiąc jest coraz bardziej efektowna.

Czy Bartłomiej Drągowski zyska popularność dzięki swojemu niepowtarzalnemu wyglądowi? Jest na to duża szansa. Jeżeli dołoży do tego równie imponującą formę sportową jak w ostatnich tygodniach, to z pewnością wiele klubów chciałoby mieć w swoim składzie tak charakterystyczną postać.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: piękny gol piłkarki FC Barcelona. Trafiła idealnie!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić