Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
VDB
|

Bramkarz reprezentacji blisko dogonienia legendy. Nie zgadniecie o co chodzi

0
Podziel się

Bartłomiej Drągowski notuje świetny sezon w barwach włoskiej Fiorentiny. Już kilkukrotnie został wybierany bramkarzem kolejki, a jego notowania rosną wśród włoskich kibiców. Jednak rekord, który goni bramkarz reprezentacji Polski nie dotyczy jego gry, a... brody.

Bramkarz reprezentacji blisko dogonienia legendy. Nie zgadniecie o co chodzi
Bartłomiej Drągowski (Instagram.com)
bETqrzSJ

Bartłomiej Drągowski to idealny przykład dla każdego młodego piłkarza jak należy systematycznie budować swoją karierę. Chociaż po wyjeździe z Polski miał problemy z przebiciem się do składu Fiorentiny to dzięki wypożyczeniu do słabszego klubu złapał regularność i pokazał swoje umiejętności. Teraz kiedy już wrócił do Fiorentiny jest gwiazdą tego zespołu.

Polak praktycznie w każdej ligowej kolejce jest wyróżniającą się postacią w zespole z Florencji. Zaowocowało wieloma pozytywnymi opinii włoskich mediów oraz wyborami do jedenastki kolejki. Co ciekawe, Drągowski był nawet kilkukrotnie wybierany do składu "Team of the Week" w popularnej serii gier FIFA. Jednak polski bramkarz swoją rozpoznawalność buduje nie tylko na świetnej formie sportowej.

Drągowski niczym filozof

bETqrzSL

Polak w tym momencie jest jednym z najbardziej charakterystycznych piłkarzy we wszystkich europejskich ligach. Wszystko za sprawą imponującej brody. Bartłomiej Drągowski obecnie imponuje bujną brodą niczym grecki filozof i swoim wizerunkiem zbliża się legendarnego napastnika Davide Moscardelliego.

Moscardelli przez lata był dosyć przeciętnym piłkarzem i raczej nie wyróżniał się spośród ligowców. To się jednak zmieniło wraz z nastaniem mody na brody wśród sportowców. Zapuścił najbardziej imponujący zarost jaki widziała historia futbolu i w tym momencie jego popularność wystrzeliła. Włoski piłkarz, mimo że nie prezentował najwyższego poziomu sportowego, m.in. został zaangażowany kilku kampanii reklamowych.

bETqrzSR

Wydaje się, że Bartłomiej Drągowski ma wszystko, aby przebić wyczyn włoskiego napastnika. Przede wszystkim polski bramkarz sportowo wyróżnia się na poziomie Serie A, a do tego jego zarost jest w tym momencie niemal równie imponujący jak ten Davide Mascardelliego. Należy jednak pamiętać, że broda Polaka z miesiąca na miesiąc jest coraz bardziej efektowna.

Czy Bartłomiej Drągowski zyska popularność dzięki swojemu niepowtarzalnemu wyglądowi? Jest na to duża szansa. Jeżeli dołoży do tego równie imponującą formę sportową jak w ostatnich tygodniach, to z pewnością wiele klubów chciałoby mieć w swoim składzie tak charakterystyczną postać.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: piękny gol piłkarki FC Barcelona. Trafiła idealnie!
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETqrzTm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić