Szymon Łożyński
Szymon Łożyński| 

Lecą iskry! Conor McGregor przesadził? "Cios poniżej pasa"

9

Znów głośno o Conorze McGregorze. Tym razem Irlandczyk kłóci się za pośrednictwem mediów z Daną Whitem, szefem UFC. Chodzi o upublicznienie przez zawodnika MMA prywatnej korespondencji z Amerykaninem.

Lecą iskry! Conor McGregor przesadził? "Cios poniżej pasa"
(ONS)

W ostatnich tygodniach w mediach jest głośno o Conorze McGregorze. Irlandczyk zapowiedział kolejny powrót do sportów walki. Okazuje się, że 32-latek chciał już wrócić do rywalizacji wcześniej niż pod koniec 2020 roku.

Conor McGregor ujawnił prywatnie wiadomości z tego roku z Daną White'em. Wynika z nich, że Irlandczyk rozmawiał wcześniej z szefem UFC o możliwym powrocie do największej federacji MMA na świecie.

White, gdy jego publicznie wiadomości ujrzały światło dzienne, wściekł się. "Takich rzeczy się po prostu nie robi. To zagranie zdecydowanie poniżej pasa" - powiedział Amerykanin, cytowany przez "Daily Star".

Na odpowiedź Conora McGregora nie trzeba było długo czekać. Irlandczyk powiedział wprost, że to Dana White jest "kłamcą", ponieważ zaprzeczył, że McGregor chciał walczyć na UFC 249 - czytamy w "Daily Star".

Przypomnijmy, że pod koniec tego roku albo na początku 2021 Conor McGregor ma wrócić do sportów walki. Tym razem nie będzie jednak walczył podczas gali UFC, ale zmierzy się na zasadach pojedynku bokserskiego z Many Pacquiao. Filipińczyk potwierdził, że do starcia dojdzie, a honorarium z walki ma przekazać na poszkodowanych w swoim kraju przez koronawirusa.

Zobacz także: PKO Ekstraklasa. Marcin Animucki: Piłkarze, to najlepiej przebadana grupa społeczna w Polsce
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić