o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
|

Lecą iskry! Conor McGregor przesadził? "Cios poniżej pasa"

3
Podziel się

Znów głośno o Conorze McGregorze. Tym razem Irlandczyk kłóci się za pośrednictwem mediów z Daną Whitem, szefem UFC. Chodzi o upublicznienie przez zawodnika MMA prywatnej korespondencji z Amerykaninem.

Lecą iskry! Conor McGregor przesadził? "Cios poniżej pasa"
(ONS)
bEDAmlhh

W ostatnich tygodniach w mediach jest głośno o Conorze McGregorze. Irlandczyk zapowiedział kolejny powrót do sportów walki. Okazuje się, że 32-latek chciał już wrócić do rywalizacji wcześniej niż pod koniec 2020 roku.

Conor McGregor ujawnił prywatnie wiadomości z tego roku z Daną White'em. Wynika z nich, że Irlandczyk rozmawiał wcześniej z szefem UFC o możliwym powrocie do największej federacji MMA na świecie.

bEDAmlhj

White, gdy jego publicznie wiadomości ujrzały światło dzienne, wściekł się. "Takich rzeczy się po prostu nie robi. To zagranie zdecydowanie poniżej pasa" - powiedział Amerykanin, cytowany przez "Daily Star".

Na odpowiedź Conora McGregora nie trzeba było długo czekać. Irlandczyk powiedział wprost, że to Dana White jest "kłamcą", ponieważ zaprzeczył, że McGregor chciał walczyć na UFC 249 - czytamy w "Daily Star".

Przypomnijmy, że pod koniec tego roku albo na początku 2021 Conor McGregor ma wrócić do sportów walki. Tym razem nie będzie jednak walczył podczas gali UFC, ale zmierzy się na zasadach pojedynku bokserskiego z Many Pacquiao. Filipińczyk potwierdził, że do starcia dojdzie, a honorarium z walki ma przekazać na poszkodowanych w swoim kraju przez koronawirusa.

bEDAmlhp
Zobacz także: PKO Ekstraklasa. Marcin Animucki: Piłkarze, to najlepiej przebadana grupa społeczna w Polsce
bEDAmlhK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
Dana White
12 miesięcy temu
O2 ma zapłon jak internet Explorer, artykuł wrzucili kilka dni jak już w każdym szanującym się portalu było to rozglosnione
Polako
12 miesięcy temu
Sory za błąd życzyć
Polako
12 miesięcy temu
Szacun Many Pacquiao za pomoc rodakom nie muszę rzyczyc powodzenia w walce bo to jasne irlandzki krasnal polegnie to jest fakt
bEDAmlhL
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić