o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
DP
|

Ma złamany nos i poranioną twarz po walce w UFC. Ślub za trzy tygodnie

7
Podziel się

Sarah Alpar niedługo ma stanąć na ślubnym kobiercu. Wojowniczka MMA bardzo ucierpiała jednak w ostatniej walce i nie wiadomo, czy makijaż przykryje rany, których doznała.

Ma złamany nos i poranioną twarz po walce w UFC. Ślub za trzy tygodnie
Sarah Alpar (Instagram)
bDgpjkCt

Podczas ostatniej gali UFC działo się! Walka Jessiki-Rose Clark z Sarah Alpar zapowiadało się szczególnie ciekawie i faktycznie kibice nie mogli czuć się zawiedzeni. Obie panie walczyły zaciekle, ostatecznie górą była Clark, wygrywając przez techniczny nokaut w III rundzie.

bDgpjkCv

Zwyciężczyni zadała cios, uderzając kolanem w nos rywalki. Polała się krew, sędzia przerwał walkę i Alpar zakończyła walkę nie tylko z porażką, ale też bardzo w niej ucierpiała.

Tak wygląda codzienność w mieszanych sportach walki. Pewnie Alpar nie przejęłaby się tym tak bardzo, gdyby nie fakt, że za trzy tygodnie ma wziąć ślub.

Chcę, żeby wszyscy wiedzieli, że czuję się dobrze, a mój nos jest tylko lekko złamany. Jestem rozczarowana swoim występem i trochę smutna, ale wiem, że wrócę silniejsza. Skopano mi tyłek - napisała na Instagramie Alpar.
bDgpjkCB

Jessica-Rose Clark przeprosiła rywalkę. Jak poinformował "The Sun", wiedziała, że za trzy tygodnie czeka ją ślub i na pewno będzie chciała wyglądać na nim pięknie. Zwyciężczyni przeprosiła przyszłą pannę młodą, nie chciała jej skrzywdzić, ale ta... nie poddawała się.

Trzy tygodnie to sporo czasu na to, by rany się wygoiły. Przynajmniej na tyle, by można było je przykryć warstwą makijażu.

Boks. Masternak przed walką z Mabiką. "Boks to biznes. Kochać się nie musimy".

bDgpjkCW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
Zwola
miesiąc temu
Ja nie ubolewam z tego powodu
Jeż
miesiąc temu
nawet teraz jest ładna :P
Kasia
miesiąc temu
Skoro wiedziała że bierze ślub to po kiego diabła wylazła na ring. Dobrze jej tak
bDgpjkCX
filek
miesiąc temu
Tez bym jej przyłożył...
Gość
miesiąc temu
Za taką kasę każdy da się oklepać nawet dzień przed ślubem
Najnowsze komentarze (7)
proszęopomoc
miesiąc temu
.   ..zanim opowiem..., Chciałabym Przeprosić., mam nadzieję, że Nikogo Nie Urażam w ten sposób.,Bo wiem, że to nie jest miejsce na to wszystko..Ciężko Mi Pisać o swoich problemach. , każdy ma swoje własne.,, Jednak już nie wiem co robić.. Nie Mam Wyjścia., Mój Synek jest dla mnie  moim Całym Światem. .,Niespełna miesiąc temu Straciłam Pracę na skutek Pandemii.. Zostałam Bez Środków do Życia...Staram się zapewnić Synkowi wszystko co mogę, ale Stanęłam na Dnie., Nie mam Pieniędzy na Codzienne Życie..Dwa dni temu Syn chciał abym kupiła mu gazetę Minerały Świata,. Zabrakło mi 0,31 gr w kiosku i tłumaczyłam Pani, że mieszkamy blisko i jak tylko będę miała jakieś pieniądze to Odrazu Doniosę. Prosiłam ze Łzami w Oczach,. na nic się to nie zdało,. Syn siedział na ławce i jak podeszłam do Niego bez Gazetki powiedział tylko: Chodź mamuś nazbieramy kamyków pod blokiem.,Nigdy Nie zapomnę Jego Oczu..,Wtedy zdałam sobie sprawę, że jak mi ktoś nie Pomoże to Sama Nie dam sobie Rady..Jestem zdrowa, ręce Garną Się mi do Pracy tylko, Nie Mam Gdzie,.Poszłabym gdzieś na noc sprzątać,ale jestem Sama z Dzieckiem i nie mam Go z kim zostawić.Nigdy jeszcze nie byłam w takiej Sytuacji.Pracowałam,,,. starczało na mieszkanie i skromne życie..Synek Nigdy nie chodził Głodny...Teraz jest tak, że sama często Nie Dojadam, ,Byle Tylko mój Skarb miał wszystko co potrzeba. Nocami płaczę bo już nie daje rady,.Ta sytuacja Mnie Przerasta,, Jestem Załamana.Czuję, że zawodzę jako Matka. Jeśli Jest ktoś tutaj, kto po prostu chciałby choć trochę Pomóc., będę Wdzięczna do końca swojego życia., Każdy Gest jest dla nas wielką Pomocą. Dziękuję z góry, z Całego Swojego Serca ,, Życzę Wam Wszystkim dobrej i spokojnej Środowej Nocy., Ola z Torunia                           SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu: 34 9511 0000 0000 5461 3000 0010 NASZ ADRES ZAMIESZKANIA I ZAMELDOWANIA: 87-100 Toruń ul. Jana III Sobeskiego 35/7,                .
Gość
miesiąc temu
Za taką kasę każdy da się oklepać nawet dzień przed ślubem
Kasia
miesiąc temu
Skoro wiedziała że bierze ślub to po kiego diabła wylazła na ring. Dobrze jej tak
Brzmi znajomo
miesiąc temu
Pewnie kierowca morderca wystraszył biednego dzika i pędził grubo ponad 50km/h szkoda dzika, ludzi mi nie żal
Jeż
miesiąc temu
nawet teraz jest ładna :P
filek
miesiąc temu
Tez bym jej przyłożył...
Zwola
miesiąc temu
Ja nie ubolewam z tego powodu
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić