Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
LAK
|
aktualizacja

Maja Staśko nic nie zarobi na walce? Jaś Kapela chwycił za kalkulator

18
Podziel się:

Gorącym tematem w środowisku MMA jest walka Mai Staśko w organizacji High League. Dużo mówi się na temat jej zarobków. Tym tematem - za pośrednictwem mediów społecznościowych - zajął się Jaś Kapela, który chwycił za kalkulator i wszystko dokładnie wyliczył.

Maja Staśko nic nie zarobi na walce? Jaś Kapela chwycił za kalkulator
Maja Staśko (Twitter)

Maja Staśko znów jest na ustach całej Polski. Tym razem nie chodzi o jedną z jej licznych kłótni w mediach społecznościowych. Lewicowa aktywistka wystąpi w klatce podczas wrześniowej gali High League 4.

Po ogłoszeniu Mai Staśko jako nowej zawodniczki High League, wobec niej posypała się lawina negatywnych komentarzy. Wówczas aktywistka zadeklarowała, że w tej sposób chce pomóc potrzebującym.

Mam wielki przywilej, że mogę w ten sposób pozyskiwać pieniądze i uwagę dla szczytnego celu. Nie wyobrażam sobie, żeby tego nie wykorzystać. 20 tys. zł przeznaczę na Fundację Fortior, czyli organizację wsparcia dla mężczyzn po doświadczeniu przemocy - pisała Maja Staśko na Instagramie.

Kolejne 20 tys. zł obiecała, że przekaże na Centrum Praw Kobiet. Łącznie będzie to kwota 40 tys. złotych. Patryk Sykut na Twitterze podał, że aktywistka w rzeczywistości ma zarobić aż 80 tys. zł. Szybko tę informację potwierdziły również inne portale branżowe.

Staśko nic nie zarobi na walce?

Nie ma co ukrywać, że w środowisku dużo mówi się na temat zarobków Staśko za walkę w High League. Tym tematem - za pomocą mediów społecznościowych - zajął się Jaś Kapela, który wszystko dokładnie wyliczył.

Z jego wyliczeń wynika, że Staśko... nic nie zarobi na tej walce. .

A co jeśli Maja Staśko za kilka miesięcy ciężkich treningów i bycia najbardziej znienawidzoną osobą w internecie zarobi mniej niż pielęgniarka w miesiąc? 80k-40k-30% podatki-15% dla trenera-inne koszty = 0 pln. Tymczasem pielęgniarki potrafią zarobić 20k za mniej hejtowaną pracę - napisał.

Gala High League 4 odbędzie się 17 września 2022 roku. W walce wieczoru zmierzą się Lexy Chaplin oraz Natalia "Natsu" Karczmarzyk. Ponadto, w wydarzeniu wystąpią m.in. Artur Szpilka czy Denis Załęcki.

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(18)
van
2 miesiące temu
nic zarobi czy...zarobi nic? sami J. Polskiego experci sa tam. Ja jestem ponad 40 lat zagranica i poprawiam kolki z Polski co nie potrafia uzywac j. polskiego. Chwala dla o2
Kama
2 miesiące temu
Powodzenia Pani Maju. I dobrze policzone Panie Jasiu - tak to w praktyce rozliczeniowo wygląda.
Ania
2 miesiące temu
Trzeźwy pisałeś to?
Gad
2 miesiące temu
"Maja Staśko nic zarobi na walce?" ten człowiek nie powinien nigdy brać się za pisanie, czegokolwiek.
Kmiot
2 miesiące temu
Jasiu, widziałem jak żebrałeś o kasę u Stanowskiego. To była najbardziej żałosna rzecz po wpisach Krystyny Pawłowicz, jaką mogłem zobaczyć. Od tego czasu staram się wrócić do stanu zanim dowiedziałem się, że ty istniejesz.
Sadyzm
2 miesiące temu
Bo ona nie bije innych dla kasy, lecz z pasji.
Jhgg
2 miesiące temu
Cała Polska kocha sędziego, który przedłużył masakrowanie facjaty jasia. Szacun panie Sędzio.
idealiści
2 miesiące temu
Dla kasy pobiją każdego
wzór
2 miesiące temu
"Twarz" antyprzemocy :)
pijawka
2 miesiące temu
20 k??? Jasiu wie pod kogo trzeba się podczepić i kogo wspierać :)
Piguła
2 miesiące temu
Jeszcze się zdziwicie na jesień jak wróci coivd, będziecie na przepraszać i błagać, zobaczymy wtedy.
Zasady dla in...
2 miesiące temu
Jasiu, a dlaczego nie 75% podatku jeśli zarabia za jeden wieczór 80 000 zł? Gdzie wasze lewackie podatki dla zarabiających powyżej średniej? Was to nie dotyczy bo wy jesteście "równiejsi"? :)
Lewica wie
2 miesiące temu
Czyli jaś twierdzi, że polskie pielęgniarki zarabiają 20 k za lajtową pracę?
Biedni Medycy
2 miesiące temu
To jak to? Biedne pielęgniarki nie zarabiają jednak po te 2 tysiące jak mówi Lewica??? Jednak dużo więcej? A kto urządza strajki i krzyczy żeby więcej dawać na medyków bo umierają z głodu?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić