LAK| 
aktualizacja 

Marcin Najman aktywny w sieci. Po kompromitacji zwrócił się do Don Kasjo

155

Marcin Najman przemówił po kontrowersyjnej walce z Don Kasjo na gali Fame MMA 8. Na Twitterze najpierw odpowiedział na nieprzychylne komentarze Zbigniewa Bońka i Mateusza Borka, a następnie zwrócił się do Don Kasjo. Zobacz, co napisał.

Marcin Najman aktywny w sieci. Po kompromitacji zwrócił się do Don Kasjo
Najman i Don Kasjo (Fame MMA)

Skandal i kompromitacja na gali Fame MMA 8. Walka Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim zakończyła się dyskwalifikacją tego pierwszego i ogromną awanturą. Pojedynek miał się toczyć na zasadach bokserskich. Niedługo po rozpoczęciu Najman zdecydował się na obalenie rywala. Niedługo później... kopnął przeciwnika, a więc zastosował techniki z MMA. W tym momencie walka została zakończona.

Kontrowersyjny celebryta zabrał głos

Walka Najmana wywołała ogromne poruszenie w środowisku. Pod adresem kontrowersyjnego celebryty powędrowała mnóstwo nieprzychylnych komentarzy. Swoimi opiniami podzielili się m.in. prezes PZPN-u Zbigniew Boniek oraz znany dziennikarz i promotor bokserski Mateusz Borek. Najman odpowiedział na ich komentarze. Kontrowersyjny celebryta udzielił im porad.

Kto sieje wiatr ten zbiera burze... dziś jakieś Bońki, Borki znowu mają coś do powiedzenia, a lepiej by było gdyby jeden zajął się reprezentacją, a inny obsługą telefonu, by znowu gdzieś swojego kopyta nie opublikował... - odpisał Najman.

To jednak nie koniec. W najnowszym poście Najman zwrócił się także do Don Kasjo. Napisał, że już wie, dlaczego Kasjusz nie chciał bić się w formule MMA.

Jeżeli ktoś pompuje emocje do rozmiarów niebotycznych, powinien spodziewać, że można nie wytrzymać. Natomiast dziś już wiem, dlaczego Życinski pod żadnym pretekstem nie chciał zgodzić się na mma! W tej formule jest takim groźny jak Bonus i Lew - zaznaczył Najman.

41-latek w swojej walce został błyskawicznie zdyskwalifikowany, a następnie w oktagonie doszło do sporej awantury, którą musieli przerywać ochroniarze. Organizacja już zapowiedziała, że nigdy więcej nie umieści Najmana w karcie walk, a zawodnik otrzyma karę.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: KSW 56. "Klatka po klatce" (on tour). Soldić rzucił wyzwanie Mamedowi. Właściciel KSW odpowiada!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić