Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
VDB
|
aktualizacja

Marcin Najman atakuje przewodniczącą Strajku Kobiet. "Nie ma brzydkich kobiet"

622
Podziel się:

Marcin Najman po raz kolejny wyraził swoją opinię na temat Strajku Kobiet. Zdaniem zawodnika MMA polskie kobiety są wykorzystywane przez organizatorów strajku. Natomiast przewodniczącą tego ruchu społecznego brutalnie skrytykował i nazwał frustratką.

Marcin Najman atakuje przewodniczącą Strajku Kobiet. "Nie ma brzydkich kobiet"
Marcin Najman (Facebook.com)

41-latek w ostatnich tygodniach jest jednym z najbardziej znanych aktywistów prawicy. Marcin Najman najpierw regularnie patrolował Jasną Górę, aby własną piersią bronić klasztoru przed demonstrantami. Następnie rekrutował Straż Narodową, która miała za zadanie bronić polskiego chrześcijaństwa. Natomiast ostatnio często gości w mediach ogólnopolskich i wbudza kontrowersje. Nie inaczej było tym razem. Zawodnik FAME MMA na antenie TVP Info jasno powiedział, co sądzi o strajku kobiet.

80 procent kobiet, które szły w tych marszach, nie przeczytały orzeczenia Trybunały Konstytucyjnego, przeciwko któremu występowały. Gdyby przeczytały, podejrzewam, że wszystkie pozostałyby w domach - twierdzi Marcin Najman.

Co więcej, zdaniem sportowego celebryty Strajk Kobiet to nic więcej, jak wykorzystywanie społeczeństwa. Ma się tak dziać poprzez wykorzystanie populistycznych haseł przez organizatorów. Za wszystkim stoi przewodnicząca Strajku Kobiet i zarazem jej twarz - Marta Lempart.

Uważam, że największym problemem Pani Lempart jest jej nienachalna uroda, która powoduje jakąś wściekłość. Próbuje w to zaangażować inne kobiety. A prawda jest taka, że nie ma brzydkich kobiet, po prostu trzeba się jak kobieta zachowywać - dodał Najman na antenie TVP Info.

Jak widać, hasło spodobało się zawodnikowi sportów walki. Używał go bowiem przynajmniej kilkukrotnie w swoich mediach społecznościowych. Najczęściej udostępniając inne posty skrajnej prawicy.

Widząc zaangażowanie Marcina Najmana możemy się spodziewać, że to nie koniec jego aktywności. Każda jego wypowiedź obija się szerokim echem w mediach społecznościowych. Dlatego możemy wyczekiwać kolejnych wypowiedzi zawodnika FAME MMA.

Zobacz także: Zobacz też: "Klatka po klatce". Omielańczuk przed walką o pas ACA! "Rywal jest najlepszy z możliwych"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(622)
Leyla
2 lata temu
To prawda że nie ma brzydkich kobiet ale jest NAJMAN
Polak
2 lata temu
Panie Marcinie co Pan robi tyle razy Pan dostał w głowę że niech pan przemysli 2 razy co ma Pan do powiedzenia naprawdę
Z You tuba
2 lata temu
A kim jest najman ? Coś kiedyś wygrał, czymś się zasłużył? Bo , z reguły przegrani , najgłośniej szczekaja
Hnrk
2 lata temu
Wiesz co Marcin?-wsrod osób inteligentnych utarła się już wieki temu pewna zasada: jeśli czegoś się nie rozumie to głosu się nie zabiera,chyba że chce się zadać jakieś pytania w celu zgłębienia niezrozuianego tematu.ja się nie pcham na ring czy do klatki bo zwyczajnie zbyt cienki jestem.Ty się nie pchaj na polityczna scenę i do publicznych wypowiedzi bo tylko szkody narobisz.
Jarosław K
2 lata temu
Nigdzie na świecie nie ma żywych worków treningowych tylko w Polsce. Kiedy będą cie znów okładać? Może obejrzę i się pośmieje
Karolina1938
2 lata temu
Na moje Najmanowi spadł sufit na głowę zresztą on jest pobity przez rywali i nie wie co do końca mówi
Krzysiek
2 lata temu
Wstyd mi, że żyje w kraju z tyloma ludźmi co popierają i bronią Lempart. Widać coraz bardziej głupota zachodu pojawia się i u nas.
Zły
2 lata temu
Mamo, mamo ała, Nejman jak ja miałbym taką twarz jak ty to bym na niej siedział.
Qwe
2 lata temu
Widocznie nigdy nie zaznała miłości
Qwe
2 lata temu
Najman ma rację to samo odczuwam patrząc na tą kobietę tragedia
Nikodem
2 lata temu
Mogę przypuszczać że po wypowiedzi tego chłopka , może mieć ukończone trzy klasy podstawówki w tym ostatnią trzecią klasę eksternistycznie.Wspomnienia z dzieciństwa zagłusza swoimi bredniami .Kto tego gościa lansuje ?
Berka
2 lata temu
Nie ma brzydkich kobiet, tylko czasem wina brak!😂
Marcin
2 lata temu
Najman powinien sie wypowiadac w mediach i sieci dokladnie tyle, co edzia gorniakowa...
kimi
2 lata temu
Najman to ten co duzo gada a zawsze dostaje lomot nawet od slabszych ?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić