Marcin Najman krytykuje Stanowskiego. Poszło o program z selekcjonerem

10

Marcin Najman nie ukrywa, że nie darzy większym szacunkiem dziennikarza Krzysztofa Stanowskiego. Po ostatnim programie w Kanale Sportowym postanowił ostro go skrytykować.

Marcin Najman krytykuje Stanowskiego. Poszło o program z selekcjonerem
Marcin Najman krytykuje Stanowskiego. Poszło o program z selekcjonerem (Instagram)

Selekcjoner reprezentacji Polski był w środę gościem Krzysztofa Stanowskiego w programie "Hejt Park" w Kanale Sportowym. Część kibiców liczyła na komentarz selekcjonera do opublikowanego w poniedziałek w Wirtualnej Polsce tekstu Szymona Jadczaka, który przedstawia bardzo intensywne kontakty Czesława Michniewicza z Ryszardem Forbrichem - pseudonim "Fryzjer" - szefem piłkarskiej mafii. Publikacja jest oparta na faktach dostępnych w aktach sądowych.

Michniewicz uznał jednak, że zamknął temat korupcji w polskiej piłce kilka miesięcy temu i w ostatnim programie przeszedł natychmiast do omówienia meczów w Lidze Narodów. To nie spodobało się niektórym kibicom, którzy liczyli na kolejne słowa wyjaśnienia w tej sprawie.

W gronie niezadowolonych był Marcin Najman, który w swoich mediach społecznościowych skrytykował zarówno dziennikarza Krzysztofa Stanowskiego jak i samego selekcjonera.

Postanowiłem odnieść się do tej żenady, która odbyła się w Kanale Sportowym. Trzeba powiedzieć sobie jasno. Ten "Hejt Park" został de facto ustawiony. A to, że od wielu miesięcy mówiłem, że Stanowski to chłoptaś fryzjera, to tylko się potwierdziło. Stanowski wyrządził Michniewiczowi "niedźwiedzią przysługę - rozpoczął Najman.
Myślę, że zablokowanie tematów i pytań tylko potwierdza pewne tezy stawiane przez kibiców i dziennikarzy. A Stanowski potwierdził, że nie jest dziennikarzem, tylko "dziennikarskim zerem". Do tego szalenie manipulującym opinią swoich wyznawców - dodał sportowiec.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Koniec kariery Najmana

Marcin Najman twierdzi, że w 2022 roku definitywnie zakończy swoją karierę w sportach walki. Do tego czasu zamierza stoczyć jeszcze 2-3 pojedynki. Na pewno planuje zawalczyć z Pawłem Jóźwiakiem, szefem organizacji FEN. Ich pojedynek planowany jest już od dwóch lat, jednak za każdym razem był przekładany na inny termin. Wszystko wskazuje na to, że odbędzie się pod koniec 2022 roku.

Zobacz także: Zrobił to w stylu Messiego! Gol, że palce lizać (wideo)
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić