VDB| 

Marcin Najman nokautuje! Tak się skończyły zaczepki "Warszawskiego Dresika"

160

Marcin Najman dawno się tak nie zdenerwował. Były sportowiec w ostry sposób zareagował na oskarżenia "Warszawskiego Dresika", w których ten zarzucał wojownikowi z Częstochowy brak wypłaty za pozycję rezerwowego w walce wieczoru na gali MMA-VIP. "El Testosteron" pokazał twarde dowody.

Marcin Najman nokautuje! Tak się skończyły zaczepki "Warszawskiego Dresika"
Marcin Najman (Twitter.com)

Marcin Najman był bardzo zadowolony z organizacji gali MMA-VIP. Nieoficjalnie mówi się, że wojownik z Częstochowy sprzedał 14 tys. PPV, co przełożyło się na kwotę ponad 280 tys. złotych. Co jak na debiut organizacji było całkiem dobrym wynikiem.

Ostatnio jednak Marcin Najman został oskarżony o oszustwo względem jednego z zawodników. Takie zarzuty wystosował Norbert "Warszawski Dresik" Janecki, który był rezerwowym na wypadek kontuzji Szymona "Taxi Złotówy" Września. W wywiadzie dla portalu mma.pl stwierdził, że jeszcze nie otrzymał obiecanego wynagrodzenia. To bardzo zirytowało "El Testosterona".

Marcin Najman nie zwlekał i szybko pokazał dowody swojej niewinności. Co więcej, w mediach społecznościowych zdradził wszystkie szczegóły kontraktu. Wiemy, że tylko za "gotowość" do ewentualnej walki "Warszawski Dresik" otrzymał 2000 zł. Organizator gali MMA-VIP pokazał również potwierdzenie przelewu oraz treści SMS-ów od Norberta Janeckiego.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Warszawski Dresik czyli Norbert Janecki to pospolity oszust. Dostał za „gotowość” na zastępstwo Złotówy 2000 zł 14 dni po, a dziś w wywiadzie dla mma.pl stwierdził, że mu nie zapłaciłem. Jesteś skreślony raz na zawsze z gal MMA-VIP Oszuście! - napisał Marcin Najman w mediach społecznościowych.

Dowody pokazane przez Marcina Najmana wyraźnie dyskredytują "Warszawskiego Dresika". Pozostaje teraz oczekiwać na jego reakcję i wytłumaczenie się z tych słów.

Zobacz także: Fame MMA 9. Zusje o przyszłości. Zrobi przerwę od walk w MMA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić