o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Marcin Najman wkracza do polityki. Atakuje Donalda Tuska

476
Podziel się

Były sportowiec wciąż angażuje się w sprawy polityczne. Marcinowi Najmanowi mocno nie spodobała się wypowiedź Donalda Tuska. Poszło o Sławomira Nowaka.

Marcin Najman wkracza do polityki. Atakuje Donalda Tuska
Marcin Najman wkracza do polityki. Atakuje Donalda Tuska. (Instagram, Marcin Najman)
bDZObjhN

To był temat numer jeden w Polsce. W poniedziałek sąd podjął decyzję o zwolnieniu Sławomira Nowaka z aresztu. 46-latek przebywał tam od lipca 2020 roku. Przypomnijmy, że usłyszał zarzut kierowania zorganizowaną grupą przestępczą, czerpiącą korzyści z korupcji i zarzuty popełnienia szeregu przestępstw korupcyjnych, m.in. przyjmowania korzyści majątkowych w zamian za kontrakty.

Docierają sygnały, że prokuraturę wykorzystuje się w celach politycznych, a jedną z ofiar jest Sławomir Nowak. Siedzi już w areszcie dziewięć miesięcy. Nie oceniam merytorycznie działań prokuratury i sądów, ale uważam, że zasługuje on na uczciwy proces - powiedział w kwietniu na antenie TVN24 Donald Tusk.
bDZObjhP

Po wypuszczeniu Nowaka, w świecie polityki mocno zawrzało. Politycy Prawa i Sprawiedliwości mówią o skandalu, a Platformy Obywatelskiej o sprawiedliwości. Swoje trzy grosze do całej sprawy postanowił dorzucić Marcin Najman. Po jego wypowiedzi łatwo wywnioskować po czyjej opowiada się stronie.

Sławomir N. siedział w areszcie dziewięć miesięcy mając zarzuty korupcyjne w Polsce i na Ukrainie (za jego czasów budowaliśmy w Polsce najdrożej autostrady na świecie), wedle oceny Premiera Tuska to więzień polityczny i krzywdzi się biednego człowieka. Proszę powiedzieć to Tomaszowi Komendzie... – czytamy w poście Najmana.
bDZObjhV

Najman wspomina Komendę. Głośna sprawa w Polsce

Przypomnijmy, że Tomasz Komenda spędził w więzieniu 18 lar za zbrodnię, której nie popełnił. Został aresztowany w 2000 roku, po czym skazano go na 25 lat pozbawienia wolności za brutalne morderstwo 15-latki. W więzieniu spędził 18 lat. Został uniewinniony od wszystkich zarzutów w połowie 2018 roku.

Zobacz także: Minister Piotr Gliński żegna Krzysztofa Krawczyka: "Pozostawia bogaty plon swojej artystycznej aktywności"
bDZObjiq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(476)
No Name
3 tyg. temu
Powinien odklepać to co powiedział :D
orzech
miesiąc temu
komende wsadzili za l.kaczyńskiego
jadewgóry
miesiąc temu
Przykro ze nie mądrzy sa tu wyświetlani...
bDZObjir
Miko6o
miesiąc temu
Czy tu wszyscy potrafia tylko atakowac?
Anna
miesiąc temu
Dobrze, że mamy takich "wspaniałych" ekspertów w Polsce! ;-)
Herbert
miesiąc temu
On za zegarek jusz odsiedziec trudny sprawa
wlod
miesiąc temu
Po raz pierwszy się z tym panem zgadzam, jeżeli następne wybory wygrałoby PO, to wypuszczą wszystkich złodziei i krętaczy i rozkradną Polskę w rok!
stan
miesiąc temu
Rozumiem, że wystarczy "napluć" na Tuska i jest się politykiem.
Pic
miesiąc temu
Swój swego chroni. Nie za darmo - to na pewno. Prowizje w takich wypadkach są.
xxxl
miesiąc temu
nie wystarczy mieć bary i glace na łyso trochę śladowych ilości mózgu by się przydało by w pustej głowie coś kumało
Jest super
miesiąc temu
To nowy kandydat na premiera, bo w tym kraju, nie matura lecz chęć szczera zrobi z kmiota bohatera.
Daro
miesiąc temu
Nejman nie był nigdy żadnym sportowcem i jest takim samym błaznem co Jakimowicz
nie merytoryc...
miesiąc temu
Pan Najman niech sprawdzi kto za czasów oskarżania pana Komendy, był prokuratorem generalnym i jak bardzo mu zależało na sukcesie- przypomina to działania obecnego. Nie wystarczy rzucać oskarżeń - trzeba to solidnie przygotować i wtedy pan Nowak nic nie będzie mógł zrobić. Ale czego wymagać od tych dwóch ,, prokuratorów"?
bDZObjij
taka prawda
miesiąc temu
Przecież ten Najman ma rację!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić