LAK| 
aktualizacja 

Poznajecie? W Polsce jest o nim głośno. W 2021 r. wyda swoją biografię

19

"2021 będzie dla mnie rokiem szczególnym" - przyznał Marcin Najman w mediach społecznościowych. Zawodnik na pewno zakończy karierę sportową. Wyjawił jeden ważny fakt, który się wydarzy. Pokazał też zdjęcie z młodości.

Poznajecie? W Polsce jest o nim głośno. W 2021 r. wyda swoją biografię
Marcin Najman w młodości (Archiwum prywatne, Marcin Najman, Twitter)

W 2021 roku odbędzie się ostatnia walka Marcina Najmana w karierze sportowej. Co prawda pożegnalną walkę zawodnik MMA miał stoczyć podczas ostatniej gali Fame MMA, ale pojedynek przeciwko Kasjuszowi "Don Kasjo" Życińskiemu zakończył się skandalem i dyskwalifikacją byłego pięściarza.

Najman karierę zakończy 13 lutego podczas organizowanej przez siebie gali MMA-VIP. Jego rywalem ma być Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień. Jak zapowiada Najman, to ma być definitywny koniec sportowej kariery. To jednak nie jedyny plan na 2021 rok.

Marcin Najman ujawnił plany

Marcin Najman za pomocą mediów społecznościowych przyznał, że w 2021 roku ukaże się jego biografia. Książka pojawi się w połowie roku, a sam autor zapewnił, że właśnie skończył ją pisać.

Najman zamieścił także wpis, w którym opublikował fragment swojej autobiografii dotyczący dzieciństwa.

Moi Drodzy 2021 rok będzie dla mnie szczególny. Już na pewno zakończę swoją sportową karierę, a w dniu wczorajszym skończyłem pisać swoją biografię. Wydamy ją w połowie roku, w tej chwili rozpoczynamy rozmowy z wydawcami. Z okazji nowego roku postanowiłem opublikować wam rozdział pierwszy. Do siego Roku - napisał El Testosteron.

Zawodnik MMA na Twitterze pokazał też zdjęcie z młodości. "Czas leci, a ja bez zmian, No może trochę krócej się obcinam i pare wzorków więcej" - przyznał Najman.

Najman urodził się w szpitalu nieopodal Jasnej Góry, a z najmłodszych lat pamięta m.in. pomnik żołnierza Armii Czerwonej, który znajdował się w centralnym punkcie Częstochowy. Opisał także, jak wyglądały jego zabawy z rówieśnikami.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: GROMDA 3. Mateusz Borek podsumował galę i mówi o planach na 2021. "Nie będzie miękkiej gry"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić