Marcin Najman wróci do MMA?! Rzucił wyzwanie Murańskiemu!

50

Tajemniczy wpis w mediach społecznościowych zamieścił we wtorek Marcin Najman. Zaoferował Jackowi Murańskiemu kontrakt na walkę w MMA-VIP. Czy to oznacza, że "El Testosteron" wróci do sportów walki? W sieci zawrzało!

Marcin Najman wróci do MMA?! Rzucił wyzwanie Murańskiemu!
Marcin Najman (fot. East News)

Marcin Najman zakończył już karierę w sportach walki. Ostatni pojedynek stoczył na gali MMA-VIP 1, podczas której przegrał z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem. "El Testosteron" zajmuje się obecnie organizacją zawodów, ale zostawił sobie pewną furtkę. Wróci, jeżeli na stole pojawi się oferta na minimum pół miliona złotych.

W ostatnim czasie coraz głośniej mówi się o jego konflikcie z rodziną Murańskich. Obie strony nie szczędzą gorzkich słów pod swoim adresem. Kibice chcieliby zobaczyć walkę Najmana z Jackiem Murańskim, ojcem Mateusza, który wystąpił ostatnio na Fame MMA 10.

Piszecie do mnie wiele wiadomości: "Marcin, posadź go na dupie", "Marcin, rozpie**** Murańskiego", "Chcemy walki Najman vs Murański". Nie mogę przejść wobec takich próśb obojętnie. Dzisiaj wychodzę wam na przeciw. Występuje teraz jako promotor, więc złożyłem Murańskiemu ofertę. Na stole jest 100 tysięcy złotych - powiedział Najman na YouTube.

Będzie walka Najman - Murański?! Niewykluczone!

Na odpowiedź ze strony Jacka Murańskiego nie trzeba było długo czekać. W rozmowie z portalem mma.pl przyznał, że pojawi się w oktagonie, jeżeli zmierzy się z nim sam Marcin Najman. Miał także inne warunki.

Zobacz także: JACEK MURAŃSKI: NAJMAN BĘDZIE BITY, BĘDZIE LEŻAŁ, BĘDZIE PŁAKAŁ, BĘDZIE TRYSKAŁA KREW!
Marcin Najman wyjdzie ze mną do walki, nie udawanej walki jak ma to w zwyczaju. Do walki na gołe piąchy, nic nadzwyczajnego, bo na GROMDZIE tak robią. Na gołe piąchy, w formule MMA i walka będzie longiem. To znaczy bijemy się bez rund i sędzia jest poza ringiem, bo on zawsze korzysta z sędziego, szuka wzrokiem tego sędziego - mówił Murański senior.

We wtorek głos ponownie zabrał Marcin Najman. Potwierdził, że Jacek Murański otrzymał od MMA-VIP ofertę kontraktu! Czy to oznacza powrót "El Testosterona" do gry? Czas pokaże!

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Gala MMA-VIP 2. Kiedy się odbędzie?

Marcin Najman szykuje się póki co do organizacji gali MMA-VIP 2. Impreza odbędzie się 18 czerwca, a transmisja dostępna będzie w systemie pay-per-view. Wśród uczestników znaleźli się m.in. Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień, Krystian Pudzianowski czy Tomasz "Fit Dzik" Łomnicki.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kobiety też potrafią grać w piłkę. Ale bramka!
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić