KW| 

Najman żartuje z pandemii. Żydzi w roli głównej. Błyskawiczna reakcja w sieci, wylał się hejt

77

Marcin Najman znów prowokuje. Tym razem zawodnik MMA publicznie zażartował z szalejącej pandemii koronawirusa. W roli głównej Żydzi. Reakcja internautów była błyskawiczna. Na Najmana wylał się hejt.

Najman żartuje z pandemii. Żydzi w roli głównej. Błyskawiczna reakcja w sieci, wylał się hejt

Marcin Najman jest znany z tego, że lubi zabierać głos w wielu sprawach. Ostatnio wypowiedział się na temat protestów rolników w Warszawie, teraz z kolei zażartował z z szalejącej po świecie pandemii koronawirusa.

Błyskawiczna reakcja internautów

Po pierwszej fali Najman twierdził, że koronawirus jest wytworem człowieka, a jednocześnie ktoś nie mówi nam wszystkiego. Teraz zawodnik MMA poszedł w swoich rozważaniach o krok dalej. Na swoim Twitterze opublikował żart związany z pandemią. W roli głównej... Żydzi. Wniosek jest następujący: pandemia skończy się wtedy, gdy konkretni ludzie zarobią pieniądze.

Reakcja internautów była błyskawiczna. Na Najmana wylał się hejt. W komentarzach ludzie nie zostawili na nim suchej nitki. Pojawią się też wulgaryzmy w jego kierunku.

"Zrób coś pożytecznego i zgłoś się jako wolontariusz do pomocy ludziom, którzy chorują na wirusa, który nie istnieje" - pisze jeden z internautów. "Chyba za dużo razy oberwałeś w łeb" - dodał inny.

W listopadzie Marcin Najman ma stoczyć swoją pożegnalną walkę. Podczas gali Fame MMA 8 jego rywalem będzie Kasjusz Życiński.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Żużel. Świetne ściganie w Lesznie oraz groźny wypadek Iversena i Woffindena. Zobacz kronikę PGE Ekstraligi
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić